Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

dobra panowie bo moje wkurwienie osiąga już zenit... Pojechałem zrobić logi i padła mi bateria w laptopie. Ładowałem padalca przez całą noc... Zdążyłem nakręcić filmik z pracy sztangi bo podejrzewałem że znowu geometria się przycina bądź grucha padła. Według mnie wszystko jest ok ale potrzebuję fachowej oceny. W grupie 11 dałem basic settings i sztanga zaczęła pracować. Po odpięciu przewodu od gruchy na pracującym siniku nie chodzi już tak płynnie jakby przycinała się w połowie. Turbo czyściłem z 4 miechy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Totalna lipa porównaj sobie swój. Film z filmem w dziale diagnostyka tylko to troszkę za szybko żeby turbo po 4 miesiącach się zapiekło i tym bardziej ze nie masz kata zbròj rozruszać sztange ręcznie i wpadnij do mnie zrobimy loga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMAG0288.jpg

to tu jeszcze taki bonus z wczorajszego rezanka. Heble przekozakiewicz lambo madafaka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

To samo mi mój mechanik Marcin powiedział. Jest pytanie jakie wtryski u mnie siedzą bo sam nie wiem. Puszczę je do sprawdzenia u pana Irka i wtedy będę wiedział co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

To samo mi mój mechanik Marcin powiedział. Jest pytanie jakie wtryski u mnie siedzą bo sam nie wiem. Puszczę je do sprawdzenia u pana Irka i wtedy będę wiedział co i jak.

przecież cwiartoliński się takimi rzeczami zajmuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze pan Irek będzie mi robił komplet. Kto był u niego ten wie czemu warto turlac się do Trzebnicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest drozej troche bo ja ustawiam 2 cisnienia otwarcia na wtrysku a zapewnie pan Irek tylko jedno. Pewnie ma taka pompke z manometrem ktora moze uzyskac cisnienie ok 100 barow., a drugie cisnienie trzeba sprawdzic przy ok 300 barow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest drozej troche bo ja ustawiam 2 cisnienia otwarcia na wtrysku a zapewnie pan Irek tylko jedno. Pewnie ma taka pompke z manometrem ktora moze uzyskac cisnienie ok 100 barow., a drugie cisnienie trzeba sprawdzic przy ok 300 barow.

Jeżeli mam być szczery to nie znam się na tym silniku... A sprawdzenie mam za fryty. Jeżeli coś będzie nie tak to ma mi zrobić 216 na bosio a potem będę składał hajs na pompę od transita. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę wstać, dojechać do roboty a wtedy zacznę odliczać 8 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry:hi: a mnie zostało jeszcze 5 godz i weekend. Tylko co z tego jak jutro śpimy 1 godz krócej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema pany,

Gdzie kupię obejmę/łączówkę rur wydechowych? Jestem po wywaleniu kata, brak różnicy (nie licząc głośności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema pany,

Gdzie kupię obejmę/łączówkę rur wydechowych? Jestem po wywaleniu kata, brak różnicy (nie licząc głośności).

Na 100 % w sklepie motoryzacyjnym :wink:

Podejrzewam że w supermarketach nie będą mieli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...