Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Do ubezpieczeczyciela sprawcy. Policja była?

policji nie było , spisała babko oświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

zakładaj gorset, plecy Cie bolą niesamowicie przecież :whistling: a i nie zapomnij o psychologu i że się teraz boisz wejść do samochodu... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

w nagrode dostaniesz talon... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

w nagrode dostaniesz talon... :naughty:

:grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zapowiada piękny dzień, także idziemy pucować moją piękną niunię i kładziemy później politure :ad::ad:

i jakaś sesja może będzie to może w końcu będą jakieś fajne foty :decayed:

Kylomc z Tobą wszytko Oki ? Bo wczoraj to szok mógł być a dzisiaj łeb nie napitala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe :D

a ja jestem na 103% pewny że Cie boli i to bardzo... przemyśl to jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin kup sobie puszkę Zymola Carbon plus cleaner do neigo :) Na Ślężnej można kupić setup w dobrej cenie :) Raz że się będzie trzymał dobrze, a dwa, że politury nie trzeba bo cleaner ma ją w sobie.

Qurczak to nie żywe na koniec, a jony sodu z sosu sojowego reagują z tkankami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin kup sobie puszkę Zymola Carbon plus cleaner do neigo :) Na Ślężnej można kupić setup w dobrej cenie :) Raz że się będzie trzymał dobrze, a dwa, że politury nie trzeba bo cleaner ma ją w sobie.

Qurczak to nie żywe na koniec, a jony sodu z sosu sojowego reagują z tkankami ;)

Oli wiem wiem. Akurat temat kosmetyków mam mocno zgłębiony ale nie inwestuje tera mocno w to bo jade do Griffego na pełny detaling z korektą SwissVaxa :banan: i po tym przejde na wyższą półke niż megs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?

No w tył i nazat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...