Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

j**ane wiewiórki, kumpel miał kuny w silniku, mechanik kazał mu kostki toaletowe powiesić w komorze silnika, teraz passat pachnie sosną a kun nie widać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, teraz pełna powaga :) chyba decydujemy się z żoną sprzedać jej starą Corsę B bez wspomagania i klimy 3-drzwi i kupić coś 5-drzwiowego z klimą i wspomaganiem... co byście kupili do 5tys? zastanawiam się nad Polo III (ale żona mówi, że brzydkie jest...) to ma być małe miejskie auto w benzynie, bezobsługowe, żeby posłużyło żonie i małemu Banankowi :)

u mnie sąsiad ma seata ibizę na sprzedaż w benzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, teraz pełna powaga :) chyba decydujemy się z żoną sprzedać jej starą Corsę B bez wspomagania i klimy 3-drzwi i kupić coś 5-drzwiowego z klimą i wspomaganiem... co byście kupili do 5tys? zastanawiam się nad Polo III (ale żona mówi, że brzydkie jest...) to ma być małe miejskie auto w benzynie, bezobsługowe, żeby posłużyło żonie i małemu Banankowi :)

u mnie sąsiad ma seata ibizę na sprzedaż w benzynie

który rok i ile chce ? i czy ma klime ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti - pw

generalnie właśnie wpadłem na pomysła, że przecież k... w piątek do Niemiec jedziemy! :D i namawiam żonę, że tam od razu coś ściągniemy, będzie taniej, ale powiedziała, że nie będzie jechała 800km 'nowym' autem:facepalm:

zerknijcie z łaski swojej na mobile.de i okolice Dortmundu, może Wam coś "ładnego" wpadnie w oko, to może da się przekonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti - pw

generalnie właśnie wpadłem na pomysła, że przecież k... w piątek do Niemiec jedziemy! :D i namawiam żonę, że tam od razu coś ściągniemy, będzie taniej, ale powiedziała, że nie będzie jechała 800km 'nowym' autem:facepalm:

zerknijcie z łaski swojej na mobile.de i okolice Dortmundu, może Wam coś "ładnego" wpadnie w oko, to może da się przekonać...

Zawsze może jechać starym a Ty wrócisz nowym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3, A4 w tych pieniądzach to raczej będzie szrot. A3 z ogłoszenia kolorowe z prawej strony :decayed: Takie auto lepiej właśnie samemu stargać :wink: Co do reszty to się nie wypowiadam. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymta sie dziewuchy i do napisania w Polsce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dużo jest zabawy żeby wrzucić Nawigacje Plus zamiast Symphony ? Tak żeby wsio działało itp ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dużo jest zabawy żeby wrzucić Nawigacje Plus zamiast Symphony ? Tak żeby wsio działało itp ? :)

Jeżeli chcesz wrzucić do niej mapy to dla mnie trochę lipa bo patrzeć przy wiekszej prędkości tak nisko to porażka nie wiem czy o tym myślałeś-ogólnie to Grzesław Ci napisze co jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nigdy nie widziałem podłączonego tego radia :D jak nie chce mieć nawigacji to jest tam w kolorze wyswietlacz itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...