Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Edytowane przez michal91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Z EGRa leci czesto, pompowtryski sie co chwila psują, dwumasa też często pada, telepie autem ze się usiedzieć nie da, a już nie wspomne o luzach na wahaczach ... A skad my to mamy wiedzieć ? Wszystko zależy jak kto użytkuje auto. Chcesz wiedzieć wiecej, zapraszam do lektury. Wszystko o czym powinieneś wiedzieć jest własnie na forum. Ceny części to też nie łaska sprawdzić na google albo na allegro ? No chyba że masz tam BANA, to się nie dziwie. Chłopie ! Ogarnij się, chcesz kupić auto to zacznij czytać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz i się tak nie unoś jak dziewica przed pierwszym razem :D

Nie unoszę się. Ja po prostu nie chwalę się bo to niczemu nie służy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał91 musisz się wybrać na spot dziś zbyt wiele pytań a tak mało odpowiedzi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Kupuj b7 2.5tdi

Te silniki są pancerne Cwiara, Oca świadkiem jak używam swojego akn [emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te w b7 są na prawdę pancerne i sam chciałbym go mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Kupuj b7 2.5tdi

Te silniki są pancerne Cwiara, Oca świadkiem jak używam swojego akn [emoji23]

Ja tak swojego krece czasami na ciepłym ja ty swojego na zimnym :grin: Edytowane przez oca69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda to jest c**j akurat w 2,5 dopóki olej się nie rozgrzeje to muskać góra 2,2-2,4krpm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda to jest c**j akurat w 2,5 dopóki olej się nie rozgrzeje to muskać góra 2,2-2,4krpm.

Kaju u kozy woda nawet nie drgnie na blacie a bieg zmienia sie w zależności . Albo 4.7krpm albo 4.5 krpm :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 4,5 to się nawet nie zakręci.

No to powiem Ci słaby spec jesteś od dwa i pół albo do tylu w życiu nie kręciłeś :decayed::wink:

Oczywiście kaju bez urazy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie Ci, że 2,5 do 4,5 nie ma prawa się zakręcić, chyba, że pogrzebiesz tam gdzie trzeba, to nawet 5+ zakręci :grin: choć może i masz rację, ja swojej ani jednej ani drugiej nie zakręciłem wyżej jak 4,2 bo jestem uczulony na czerwone pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie Ci, że 2,5 do 4,5 nie ma prawa się zakręcić, chyba, że pogrzebiesz tam gdzie trzeba, to nawet 5+ zakręci :grin: choć może i masz rację, ja swojej ani jednej ani drugiej nie zakręciłem wyżej jak 4,2 bo jestem uczulony na czerwone pole.

Może u Kozy coś było grzebane albo coś jest zjebane . Ale kręci tyle :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci 4.700 ;-) ale szkoda mi już :grin: teraz trzeba go doprowadzić do ładu i godnie używać :-P

ae7806166654792c126716ab9511a896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wiadomość dnia firma alstom w ktorej pracuje ma zapłacić karę 772 mnl dolarów za łapówki w paru krajach w zamian za kontrakty na generatory ciekawe jak to się odbije na Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wiadomość dnia firma alstom w ktorej pracuje ma zapłacić karę 772 mnl dolarów za łapówki w paru krajach w zamian za kontrakty na generatory ciekawe jak to się odbije na Polskę

Ja już to wiedziałem, ok 2 tyg wstecz, że grubo im doj**ią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...