Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ja chcę tam być tylko nie wiem jak te baby bo mam zlot czterech koleżanek żony na flaszkę.

Ale zaproponuje by wpaść na parapetówę

Jak coś to do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!

Informuje się iż Hornet jest obecny na popijawie.... udało się poprzekładać :good: nie mogłem tego odpuścić :decayed:

chyba wolę wydać te 30 pln na taryfę jak tłuc się pół nocy i przesiadać się na głównym.

Jestem za ..żadnych autobusów :naughty:

Krystian poczytałeś i poszłeś a nic nie napisałeś :bicz3:

Gniady... poszłeś ??? a nie poszedłeś ? ehhhh [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 15:46_________________________________________________

Hornet sie ogarnął i zabiera się z nami :oklaski:

Rozumiem, że zakupy robimy po drodze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupy zrobię za chwilę w lydlu także rusz odwłok do gieesu obok :decayed:

Dopiero zjechałem z miasta.. daj mi spokój. Nałaziłem się jak głupi... po drodze gdzieś się zrobi zakupy....

Co trzeba nabyć ? Dajcie jakąś listę. Dzwoniłem do drobiowego ale nie odbiera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie grill elektryczny, wiec dobrze zabrac ze soba jakas kielbaske :decayed: jakies ciastka, napoje tez by sie przydaly, co kto chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie grill elektryczny, wiec dobrze zabrac ze soba jakas kielbaske :decayed: jakies ciastka, napoje tez by sie przydaly, co kto chce :)

Idziemy w twarde czy miękkie ? AAAAaaaa przyjadę chyba samochodem i zostawię go... oczywiście kluczyki zabieram :polew: :polew: jak dobrze będę się czuł to może nim wrócę :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra bo tak to się nie dogadamy..... zaznaczyć co ma być:

  • wódka
  • piwo
  • kiełba
  • inne mięsiwo
  • kox
  • dziwki

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pić dużo nie moge, kupiłem sobie trzy piwka. Są jeszcze w lodówce piwa z poprzedniego grilla, sosy i jakieś chipsy. Mam też trzy kiełbaski z ostatniego spotkania. Paździocha można tu zostawić, nie ma problemu. Sporo sąsiadów się jeszcze nie wprowadziło i podjazdy świecą pustkami :decayed: bierzcie sobie, co kto chce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szczurek zajedzie i zatrzyma się pod jakimś shop to jadę z nimi a jak będzie marudził i nie będzie miał chęci zatrzymania to odpalam strzałę i pędzę.

Będę dzwonił bo nie wiem gdzie to dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjadę chyba samochodem i zostawię go... oczywiście kluczyki zabieram :polew: :polew: jak dobrze będę się czuł to może nim wrócę

to czyim jedziemy w końcu ? zdecyduj się i daj znać jak trzeba to ci się zatrzymam. Boczna Borowskiej jest fajny sklepik to Cię tam wyślę.

Ja sie okresle do 18 czy ide

z żoną będziesz ? Ewa się pytała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjadę chyba samochodem i zostawię go... oczywiście kluczyki zabieram :polew: :polew: jak dobrze będę się czuł to może nim wrócę

to czyim jedziemy w końcu ? zdecyduj się i daj znać jak trzeba to ci się zatrzymam. Boczna Borowskiej jest fajny sklepik to Cię tam wyślę.

Ja sie okresle do 18 czy ide

z żoną będziesz ? Ewa się pytała.

Jakbym szedł to z Ulką a Karol uhahany to chyba sam :naughty:Może nas by kto wziął noga mnie boli :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurak trzeba będzie ściagać buty bo nie wiem czy wziąść kapcie ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nas by kto wziął noga mnie boli :mysli:

będę po Ciebie po 19 i pojedziemy po Karola[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Kurak uruchomiłem ta padlinę ale tylko w trybie awaryjnym działa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nas by kto wziął noga mnie boli :mysli:

będę po Ciebie po 19 i pojedziemy po Karola[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 18:05_________________________________________________Kurak uruchomiłem ta padlinę ale tylko w trybie awaryjnym działa :wallbash:

Krystian po nas przyjedzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...