Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Tak napisałem, krycha mnie trochę zdołował ... ;( z tą tylną kanapą trochę problemów będę miał.

Mój numer : 515 837 899. pisz,umowimy sie.

Tunel jest ciemny,ciasny... ale własny. Dzisiaj sobie wydech przyspawałem tam,było git . :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do gościa,co chciał wymienić sobie olej. nie wiem już sam. :decayed: a ty jak chcesz mi pogrzebać w aucie za free to też zapraszam :hi::polew:

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu d*pa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu pupa :tongue4:

Schemat , akumulator w ręke i do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już od tygodnia :read: a i tak :co: ale wazne, zeby zaliczyć...[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:30_________________________________________________w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

nic nie obiecuję, ale piszę wcześniej, żeby nie na ostatnią chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do gościa,co chciał wymienić sobie olej. nie wiem już sam. :decayed: a ty jak chcesz mi pogrzebać w aucie za free to też zapraszam :hi::polew:

da się sprawdzić czy elektryka jest sprawna w tych fotelach ,zanim je włożę ? bo nie chciałbym się zaskoczyć,jak już wszystko wytne,wyspawam ... a tu pupa :tongue4:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

Na mnie możesz liczyć :wink4:

Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie :hi:

To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. :good:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

jasną szatańską skórę reza :evil: mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend wolna chata, jak się wyrobię ze wszystkim, to może jakiś grill w piątek?! :cool1:

Na mnie możesz liczyć :wink4:

Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie :hi:

To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. :good:

Gobi, co Ty tam rezasz ? przyznaj sie :evil:

jasną szatańską skórę reza :evil: mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw :cool1:

Dzięki -a Gobi kupił skórę tylko się okazało że oparcie tylnej kanapy jest od Wartburga i będzie trzeba mocowania przerobić :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,spoko ... Na dniach bede wypruwal dykte z wersalki,to akurat podejdze do audi. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z Was Gtecha?

z przyjeżdżających na spoty na pewno nikt ale jak się znajdzie to chętnie się podłącze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wstałem. Zaraz jak coś zjem do podjadę Ci ten alternator ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...