Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To proponuję sobotę, u mnie, komu pasuje?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 09:38_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a8-a8-long-w12-w-12-max-wyposazen-C15339519.html

:slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

mi sobota pasuje :good: z rana odpaliłem YT i cały czas chodzi mi po głowie to:

Borixon - napiłbym się z tobą wódki dziś

To A8 to wersja rządowa dla Demokratycznej Republiki Laosu nie daj się zmylić że to pokazówka i na pewno szczep odpuść sobie . Aha i pewnie dużo pali . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie parapetówka :>

Hornet? Gobi? Piotrek? Krystian? Trezor? (nie zapomniałem o nikim, mam nadzieje :D )

a Wy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale się zesrałem ze strachu dzisiaj... ;( ...ładny dzień, myślę sobie wyciągne n75 i przeczyszczę... po wszystkim zaworek wrócił na swoje miejsce, jadę przetestować, a auto zero mocy... już myślę- po co tam łapska pchałem, grzebałem z nudów i spi@#$%!łem ;(

...ALE, po kilku próbach okazało sie, że pomieszałem wężyki...kamień z serca spadł i autko śmiga jak marzenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mnie się to A8... Gdyby nie fakt, że wyjechałem z Polski i drugi fakt, że kupuję B7... to bym się skusił na to coś :slina:

Pany, moja B5 będzie na sprzedaż jakby się ktoś skusił na AKNa po wymianie rozrządu, czyszczeniu turba, wymianie wszystkich płynów, świeżo po przeglądzie, ubezpieczeniu i regeneracji vp44... To walcie jak w dym :) aha, dokładka pod zderzakiem i osłony pod autem już są :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ide lulać jakas lista obecnosci co do wieczornego wyjścia jutro ? Hornetto to juz w ogóle wielki nieobecny a reszta ? kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia dymać.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________

Podoba mnie się to A8... Gdyby nie fakt, że wyjechałem z Polski i drugi fakt, że kupuję B7... to bym się skusił na to coś :slina:

Pany, moja B5 będzie na sprzedaż jakby się ktoś skusił na AKNa po wymianie rozrządu, czyszczeniu turba, wymianie wszystkich płynów, świeżo po przeglądzie, ubezpieczeniu i regeneracji vp44... To walcie jak w dym :) aha, dokładka pod zderzakiem i osłony pod autem już są :polew:

Siema co tam porabiasz w Anglii? też niedługo chyba wypierdziele z tej polskiej bidy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szwagrem stolarkę robimy, generalnie zabudowy wnętrz. Kiedyś to robiłem z nim jak przyjeżdżałem na kilka dni wolnego, teraz już trochę bardziej poważniejsze roboty ma. Nie jest źle, robota fajna, nie narzekam. No czytałem właśnie, niezły prezent Ci doj**ali... :wallbash: jak będę w Polsce, to postaram się wpaść na jakąś pizzę no i może browar, bo ostatnio nie dałem rady wypić. Musiałem kierować niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie parapetówka :>

Hornet? Gobi? Piotrek? Krystian? Trezor? (nie zapomniałem o nikim, mam nadzieje :D )

a Wy?!

dzieki ze myslisz o mnie :) ale ja dzisiaj nie dam rady bo popilem ostro w czwartek :D a w pon nad ranem musze leciec do lodzi .....

ale chetnie zjawie sie w koncu na spocie jutro :D kto bedzie ? zebym sam nie byl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia

nie histeryzuj :wink4:

jak parapetówka to chyba na nowej chacie ? :naughty:

ostro w czwartek :D a w pon nad ranem musze leciec do lodzi .....

w piątek odpoczywałeś i w niedzielę odpoczniesz sobota jest poto żeby dać w palnik.

ja lecze się po wczorajszej wódeczce i wieczorem będę jak nowy :good: ale dzisiaj to tylko piwko jedno-dwa góra sześć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Ja dzisiaj odpadam.. jestem ustawiony na wódkę już od zeszłego tygodnia a ponieważ nie mogłem bo chorowałem to dzisiaj walczę. Przykro mi ale nie dam rady.

Gniady ale Ci doyeebali... kurde ja nie mam znajomości w Twojej branży :wallbash: Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele sie pojawisz chociaż czy już się zabetonowałeś w tym domu ?

Jak będę w stanie prowadzić to się pojawię :gwizdanie: Ciężka noc dzisiaj mi się zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, owszem, w nowym domu... Będzie grill, wiec brać kiełbaski :decayed: niestety tylko elektryczny, więc kukurydza odpada :disgust:

Adres to Agatowa 17 - boczna Nefrytowej. Ulica się tak nazywa od 6 miesiecy, więc w gps lepiej wstukać Brylantową albo włąśnie nefrytową.

Zobaczcie w google mapsie, gdzie to: 51.046868, 17.025933

jak ktoś sie zgubi, dzwonić :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________zaczynamy po 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Ja dzisiaj odpadam.. jestem ustawiony na wódkę już od zeszłego tygodnia a ponieważ nie mogłem bo chorowałem to dzisiaj walczę. Przykro mi ale nie dam rady.

Gniady ale Ci doyeebali... kurde ja nie mam znajomości w Twojej branży :wallbash: Głowa do góry.

spoko daje rade najgorzej te zapuszczone korzenie po tylu latach popodcinać chyba fadrome zamówie bo szpadlem nie dam rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta opcja wypad z borowskiej na biestrzyków :good:

dokładnie :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________tutaj nawet jeżdżą autobusy :naughty:

powiem więcej! Jest jeden nocny!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wolę wydać te 30 pln na taryfę jak tłuc się pół nocy i przesiadać się na głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...