Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

kierunek jest czerwony i masz obrys na boku lampy :wink:

No musimy się sprężać... bo przydało by się już założyć :whistling:

Ja jeszcze muszę letnie obuwie zakupić :thumbdown: Jakby miał ktoś 225/45/17 w stanie do jazdy i dobrej walucie to chętnie odkupię.

Tak jak Maciek pisze, kierunek i obrys, tym sie różni US od EU. Ja na swoje polowałem tak jak na tylną klapę od chwili zakupu auta, czyli 2 lata... I co mnie najbardziej irytuje - do sedana takie rarytasy są 3 razy tańsze, jak do avanta... :shock3::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Michał ten koleś co kupil konsole nie odzywa sie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, mam w planach powrót na 'dziki wschod' jakies kalachy do przewozu? Czy teraz granaty popychamy?:cwaniak:

Nic nie ma ponieważ transport przyjdzie Tirem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet i te jego afrykańskie interesy :polew:

Przynajmniej mnie Państwo z Tuskiem na czele nie bije po plecach... :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak połowa Twojej wypłaty idzie na tych nierobów... nie ważne czy kupisz serek, paliwo czy flaszkę na wieczór :whistling:

Ja tymczasem idę spać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Dzwoniłem do niego i poczta od razu sie włacza. Napisałem do niego maila bo widziałem, że się rano logował na konto w allegro. Dam mu czas do piatku potem o zwrot prowizji do allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak połowa Twojej wypłaty idzie na tych nierobów... nie ważne czy kupisz serek, paliwo czy flaszkę na wieczór :whistling:

Jakiej wypłaty... ja nie mam wypłat i co za tym idzie robię tak, żeby ta połowa nie szła na tych nierobów :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Karol, z Twojego podpisu wynika, że jutro będziesz tatą :naughty::naughty:

---------- Post added at 11:49 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

Pany, da radę wypolerować szybę czołową? Siostra ma porysowaną od wycieraczek. Trzeba wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany, da radę wypolerować szybę czołową? Siostra ma porysowaną od wycieraczek. Trzeba wymieniać?

Z tego co się orientuje to jeśli ryski są drobne to da rade... ale raczej żaden konkretny szklarz Ci tego nie poleci. Jeśli rysy głębsze to bym wymieniał szybe.

No i jeśli próbując wygładzić ryske zrobi się dołek to będziesz miał w szybie soczewke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na małego... dzisiaj młoda po schodach będzie chodziła a wieczorem........:banan: może uda się młodego wypłoszyć :grin:

Wierci się ale jakoś nie ma chęci się gramolić na ten popaprany świat :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę to co mamy teraz też bym się nie pchał... Mądry chłop będzie :decayed:

No i jeśli próbując wygładzić ryske zrobi się dołek to będziesz miał w szybie soczewke

Zadziała to jak lupa i będzie wypalała dziury w fotelach miejsce po miejscu:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to żeby wypalić dziurę to musiała by być wypukła po obu stronach... W przypadku gdy jest wklęsła z zewnątrz a płaska w środku to będzie rozpraszać światło wewnątrz auta :whistling: Ale mogę się mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety :decayed: Jak bym się nie bawił w polerowanie...tym bardziej, że to szyba czołowa. Po polerce na bank w miejscach rys będą dołki i będzie przez nią widać tyle co przez butelkę :decayed: ...no może przesadzam ale dyskomfort jakiś będzie, kolega się wk***i i tak czy tak szybę wymieni także chyba szkoda sobie głowę zawracać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo że co tanie to drogie...

Arek wrzuć mi fotę swojej na czerwonych felach

dzisiaj pierdyknę jedną felgę na czerwono a jutro drugą na pomarańczowo bo coś nie mogę się zdecydować :kwasny: zobaczę jak to w realu będzie wyglądało i wtedy zadecyduję który kolor zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...