Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Aj szczuraz...to może ja się odezwę, bezautowiec, zrób zdjęcia środka, co Ci szkodzi? A tak, może zyskasz większe zainteresowanie, mógłbyś może dodać, że auto jest w klubie? I zawsze, jak ktoś będzie zainteresowany, to prześledzi historię auta? Co w nim robiłeś ostatnio/wymieniałeś, im więcej szczegółów tym kupujący jest zainteresowany?

Powiem Ci że w Polsce to nie ma reguły, jest tylko jedna żelazna reguła: CENA CZYNI CUDA :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zanosicie podanie do pracy, to myślicie, że potencjalnemu chlebodawcy chce się czytać wszystkie szczegóły czym się z przeszłości zajmowaliście? Ma na to wyjebane, żeby czytać CV na 5 stron, tak samo kupujący auto, najważniejsze informacje, jeśli wzbudzi w potencjalnym kupującym zainteresowanie, to zadzwoni i dopyta o wszystko, co go interesuje. A tak opisze wszystko w szczegółach i ogółach, a przez telefon i tak "tajm łejster" i tak zapyta o to, co i tak już jest w ogłoszeniu. Ja wy***ałem w ogłoszeniu referat jak nie wiem, a w PW i tak dostawałem pytania na temat tego, co już było napisane w ogłoszeniu. Po prostu im dłuższe, tym wiara mniej uwagi przykuwa na czytanie. Fotki wzbudzają większe zainteresowanie samochodem, niż sam opis, dlatego Maciek, chociaż ze dwie foty wnętrza wrzuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaniose CV do pracy, bo walna mnie gdzie im pasuje, to nie musi być referat na 5stron kaju, wiadomo, ale przynajmniej z grubsza wypisane co szczuraz zrobił z tym autem. A to, że dostawałes PW z pytaniami, na które odpowiedzi byly w ogloszeniu to swiadczy o tym, ze ludzie czytaja bez zrozumienia.

A ze zdjęciami to widzę, że wszyscy sie zgadzają czyli szczuraz, więcej fotek! :D

P.S. Tylko się nie zakręć i nie wrzuć swoich:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Ewy, bo będą bardziej pytać o jej przebieg i modyfikacje, niż fury :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dodałem jakieś archaiczne foto żebyście nie sapali :grin:

Kaju odkopałem przez przypadek

2012_04_08_005.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona ze zdjeciami archiwalnymi, dzisiaj chlopaki z AKP spotykaja sie w SKY TOWER Miejsce spotkań Dolnośląskie Spotkania AKP

[h=5]SKYTOWER 18.00 strefa ZIELONA lub CZERWONA (tam gdzie będzie pusto). Udamy się na kawę, bilard itd - Info ze strony AKP :wink:[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona ze zdjeciami archiwalnymi, dzisiaj chlopaki z AKP spotykaja sie w SKY TOWER Miejsce spotkań Dolnośląskie Spotkania AKP

SKYTOWER 18.00 strefa ZIELONA lub CZERWONA (tam gdzie będzie pusto). Udamy się na kawę, bilard itd - Info ze strony AKP :wink:

Już dzwonili z informacją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ale nie wszystko złoto co się świeci.... i to jest licytacja. Wiesz ile gość chce finalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole gaz w takim aucie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań nie wiesz co mówisz a chciałbyś mieć w przypadku tego S8 w kieszenie 400 zł mięsiecznie zaoszczędzone on spali 25 litrów gazu a benzynki 20 to sobie przelicz robiąc 1.5 tyś km miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań nie wiesz co mówisz a chciałbyś mieć w przypadku tego S8 w kieszenie 400 zł mięsiecznie zaoszczędzone on spali 25 litrów gazu a benzynki 20 to sobie przelicz robiąc 1.5 tyś km miesięcznie

Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać Ciebie na utrzymanie auta to go nie kupuj!!!:wink:

Pieprzenie:p

Bylem pod milenijnym ale nikogo nie bylo, pozatym dzis vivaro cywilki wpadly i trzepali mk4 ktore w sumie stalo obok mnie:)

Trafiłeś na beznadziejny dzień pod MM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...