Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może gdzie we Wrocku można oddać fotele samochodowe do obicia skórą ?

CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocawskiej firmy EXTREME CAR AUDIO

Nie daleko mnie :wink: Miałem tam pracować... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

pisz do regusia ale to będziesz musiał wysłać fotele na lubelszczyznę... więc bez auta jakiś czas będziesz. Miałeś nie inwestować w tego parcha ..... ja bym w pierwszej kolejności trochę posadził bo wygląda jak wóz drabiniasty

To do matki auta mialy by pojść te skóry w moim trzymają się w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.

...taaa...chyba czyszczących portfel w szybszym tempie :whistling:

Dokładnie. Poczytaj sobie fora sprzedawców i przedstawicieli Orlena, Shella i innych stacji, które wciskają ludziom kit odnośnie rzeczy, które piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie we Wrocku można oddać fotele samochodowe do obicia skórą ?

CAR AUDIO PROFESJONALNIE - Muzyka i Multimedia w samochodzie / Sprzt / Zabudowy / Doradztwo / DVD w aucie - strona domowa wrocawskiej firmy EXTREME CAR AUDIO

Nie daleko mnie :wink: Miałem tam pracować... :whistling:

Dzięki zadzwonie i zapytam ile $$$ trzeba będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.

...taaa...chyba czyszczących portfel w szybszym tempie :whistling:

Dokładnie. Poczytaj sobie fora sprzedawców i przedstawicieli Orlena, Shella i innych stacji, które wciskają ludziom kit odnośnie rzeczy, które piszesz.

siedzę w paliwach i wiem co i jak.... czasami to aż włos się jeży na głowie jak słyszy się pewne opowieści :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej substancji czyszczących posiada i głownie dlatego je zalałem.

...taaa...chyba czyszczących portfel w szybszym tempie :whistling:

Dokładnie. Poczytaj sobie fora sprzedawców i przedstawicieli Orlena, Shella i innych stacji, które wciskają ludziom kit odnośnie rzeczy, które piszesz.

siedzę w paliwach i wiem co i jak.... czasami to aż włos się jeży na głowie jak słyszy się pewne opowieści :naughty:

Zgadza się. Tak zwany efekt placebo, jak przy wielu środkach farmaceutycznych :decayed: ktoś Ci wmówi, że tak jest, a Ty w to wierzysz i h*j. Ja raz jak sprzedawce na jednym Orlenie wyśmiałem odnośnie tych dodatków i ulepszaczy odnośnie vervy, to przy następnej wizycie na stacji już się słowem nie odezwał na temat lepszego paliwa, tylko spytał, czy ja jestem w "systemie", że wiem co i jak. To mnie powaliło prawie, że na ziemie ze śmiechu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc a gaz też jest lepszy to może zaczął tankować prosto z kuchenki :decayed: a tak na poważnie jakiś czas temu zalałem na shellu te niby lepsze paliwo i praktycznie zrobiłęm mniej dużo kilometrów niż jak to mówiąc na zwykłym diesel no i opowieść którą kiedyś słyszałem a od fachowca że ten v power rozpuszcza uszczelki w pompie wtryskowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuję na BP tego lepszego diesla, ultimate bodajże się nazywa, mówicie, że się nie opłaca i to jest to samo? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystkie pb95, pb98 i ON są z polskich rafinerii tylko jakieś tam uszlachetniacze dodają przy zlewaniu z cysterny. Jedynie v-power racing jest przywożony z Niemiec... tak mi kuzynka żony mówiła która w lotosie pracuje ...:whistling:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Czytam nie które fora i ludzie piszą, że wolą zalać normalną pb95 i kupić uszlachetniacz typu STP do czyszczenia wtrysków. Podobno tak samo to działa.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc a gaz też jest lepszy to może zaczął tankować prosto z kuchenki :decayed: a tak na poważnie jakiś czas temu zalałem na shellu te niby lepsze paliwo i praktycznie zrobiłęm mniej dużo kilometrów niż jak to mówiąc na zwykłym diesel no i opowieść którą kiedyś słyszałem a od fachowca że ten v power rozpuszcza uszczelki w pompie wtryskowej

w naszym przypadku najlepsza paliwo to najtłustsza gnojówka :decayed: Jak wlałem paliwo bez żadnych estrów i dodatków do andzi to wściku maciory dostała :polew: (nie do zdobycia na żadnej stacji heheh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew::polew::polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuję na BP tego lepszego diesla, ultimate bodajże się nazywa, mówicie, że się nie opłaca i to jest to samo? :kwasny:

Szczerze? Po zakupie audi zrobiłem sam dla siebie test tych paliw na orlenie, shellu i bp. za każdym razem lanie na tej samej stacji i po sam korek, ten sam styl jazdy. Za kazdym razem wychodziło mi to samo spalanie przy tych samych kilometrach. Wniosek? Po h*j przepłacać. Prawdę powiedziawszy tankuje zawsze tam, gdzie najtaniej, we Wrocku zawsze szukam Lukoila, bo nie widziałem na innych stacjach niższych cen, a oni mają ceny czasami niższe o 13-15gr. Co do uszlachetniaczy przy spuszczaniu z cysterny - kolejna za***iście przekonująca bajka :decayed: nie raz i nie osiem byłem przy napełnianiu zbiorników na Orlenie niedaleko mnie, pracują tam znajomi, no to zgadnijcie - Verva i zwykły ON mają dwa osobne "ładowniki", czyli dwa krućce rur do napełniania, niby każdy do osobnego zbiornika, a tak prawdę mówiąc, wszystko idzie do jednej beczki :decayed: panowie, po ile Wy macie lat, że w takie bajki wierzycie? :wink: teraz usiądźcie sobie z małą chińską karteczką i małym chińskim ołóweczkiem i sobie policzcie ile niby zaoszczędziliście (a raczej jesteście w plecy) tankując te "lepsiejsze" (:nabijasie:) paliwa, następnie skierujcie swe kroki do pierwszego lepszego monopolowego i kupcie sobie litra wódki i zalejcie smutki jakimi byliście do tej pory... Sami dokończcie przy pozdrawianiu gościa po drugiej stronie lustra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew::polew::polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..

a ile liczyłeś, że krzykną ??? 1000zł ??:polew::polew: zaskakujesz mnie cały czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym przypadku najlepsza paliwo to najtłustsza gnojówka :decayed:

Amen.

za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew::polew::polew:

O Madonno... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew::polew::polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..

a ile liczyłeś, że krzykną ??? 1000zł ??:polew::polew: zaskakujesz mnie cały czas....

Wiadomo, że nie tauzen. Myślałem, że około 3k-4k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, w Oleśnicy, lecisz na starą 8 i lecisz na Wabienice, za kościołem wpadasz na kocie łby, po lewej stronie masz jednostke starą, lecisz dalej prosto, wpadasz na asfalt, po prawej jest cmentarz, za cmentarzem będziesz miał dróżkę w lewo na lotnisko :hi:

odnośnie wjazdu to trochę za daleko pojechałeś :decayed: teraz 2 brama możesz już wjechać a jeżeli nie to 200m dalej jest zrobiony wjazd :decayed: a tym za cmentarzem się nie przejedzie bo dziury po kolana :kwasny:

co do super paliw orlen ... mam gościa co pracuje na orlenie na cały zbiornik PB95 leją beczkę 100L 98 i już jest cały zbiornik 98 :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tych z extreme i za obszycie wnetrza golfa 3 chcą od 5,5 k zł :polew::polew::polew: w skład wchodzą fotele kanapa i boczki..

a ile liczyłeś, że krzykną ??? 1000zł ??:polew::polew: zaskakujesz mnie cały czas....

Wiadomo, że nie tauzen. Myślałem, że około 3k-4k...

to już lepiej kupić golfa za tą kasę bez silnika i przełożyć środek a resztę zezłomować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem, że zrobili z drugiej bramy możliwość wjazdu, bo druga zawsze do Q-medu była, dawno tam nie byłem. Kiedyś można było za cmentarzem przejechać. A dla Maćka kocie łby to już za wysokie progi jak widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaju182

dalej się nie rozumiemy :decayed: tam Q-medu już nie ma przenieśli go , ale chodzi o ta bramę jeszcze dalej ta ostatnio co zawsze była zamknięta :) a za cmentarzem to się jeździło na basen wojskowy i ztamtąd można było wjechać na lotnisko ale za tych czasów to ŻW ganiało :decayed::decayed:

P.S. Dawno cie nie było na starych śmieciach :tongue4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...