Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko, że do PL to ja się nieprędko wybieram na dłużej, na święta przylatuję w sobotę i wracam w poniedziałek, potem to chyba maj/czerwiec dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro coś się wyjaśni... jak coś to jeszcze w tym tygodniu wybywam z miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro coś się wyjaśni... jak coś to jeszcze w tym tygodniu wybywam z miasta

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można.. ale czy warto... nie chce mi się stąd wyjeżdżać ale cóż.. pewien pułap się osiągnęło i wyżej się tutaj nie da więc.... Jak to mówią trzeba iść do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można.. ale czy warto... nie chce mi się stąd wyjeżdżać ale cóż.. pewien pułap się osiągnęło i wyżej się tutaj nie da więc.... Jak to mówią trzeba iść do przodu.

Ale pier**lisz :facepalm:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej.. ja pracuję w domu i jest mi ryba gdzie będę pracował.... chodzi o moją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oblukajcie : jaki dźwięk i przyspieszenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany oblukajcie : jaki dźwięk i przyspieszenie ...

czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tej Supry

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

najnowszy aventador twin turbo poległ w walce z Suprą :facepalm: co za bryczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z dnia dzisiejszego... wyjazd do 100licy odłożony.. szefo nie chciał podpisać wypowiedzenia mojej a tak chciałem, żeby ten ku**s poległ w procesach :decayed:

Quraku bardzo dziękuję za informacje... jak będzie potrzebny to mam nadzieję, że będę mógł użyczyć na przewóz gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, poCZebuję rzeczoznawcę, kto na podstawie zdjęć uszkodzeń mojej B6 zaniży mi akcyze w celnym. Ogółem chciałbym zaczerpnąć info jak to wygląda. Z momentem wjazdu auto na plac będzie od razu składane i jeżdżone, bo jest poCZebne, a na lawecie nie mam zamiaru tego wozić po ludziach. Warte to w ogóle zachodu? Czy gra nie warta świeczki i odpuścić i zapłacić 18,3 od ceny? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płać 18,3.. nie wiem dokładnie jak to teraz się odbywa ale rozmontowanie kilku części nie zwolni z płacenia akcyzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płać 18,3.. nie wiem dokładnie jak to teraz się odbywa ale rozmontowanie kilku części nie zwolni z płacenia akcyzy

Masz kogoś, kto by Ci udzielił informacji? Problem w tym, że te części po dzwonku zostały zdemontowane i ich po prostu nie ma. Można uznać, że auto nie jest w stanie poruszać się na kołach w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do celnego i dowiesz się co i jak. Na forum są też ludzie którzy sprowadzają auta...

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/lista-zaufanych-importerow-audi-19001/ tutaj może powiedzą co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...