Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

siemka jedziemy z audi 80 na ten zlot


Siemka wybieramy sie na tą imprezę

Witam,

Chciałbym oficjalnie zaprosić waszych forumowiczów/klubowiczów na największy Ogólnopolski Piknik Motoryzacyjny AUTOMASTER SHOW, który odbędzie się na lotnisku w Kamieniu Śląskim(woj. Opolskie). Termin zlotu to 28 kwietnia 2013r. Dla klubów wyznaczono specjalne strefy parkingowe w których mogą wspólnie z nami promować swoją społeczność.

Więcej szczegółów pod linkiem.

Auto Master Show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze czekam na ostateczne ceny od borowianki i wtedy będę to dalej rozpowszechniał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na ostateczne ceny od borowianki i wtedy będę to dalej rozpowszechniał :whistling:

W końcu kto to organizuje? Ty czy Swir bo już nie wiadomo :decayed:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Mam dokładkę :banan::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na ostateczne ceny od borowianki i wtedy będę to dalej rozpowszechniał :whistling:

W końcu kto to organizuje? Ty czy Swir bo już nie wiadomo :decayed:

Ja, dzisiaj nawet tam dzwoniłem, mailem ma mi przesłać cennik, terminy wpłat, jak będę to miał, to też określę mały plan tego jakże zacnego i godnego wydarzenia :hi:

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Ja jeszcze czekam na ostateczne ceny od borowianki i wtedy będę to dalej rozpowszechniał :whistling:

W końcu kto to organizuje? Ty czy Swir bo już nie wiadomo :decayed:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Mam dokładkę :banan::dancing:

Chwal się skąd i za ile :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwal się skąd i za ile :naughty:

Od Jawora, akurat był we Wro dzisiaj to mi zabrał :banan: za 120,- :naughty:

czejncz mani, GUUT PRAAJS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka koła jeszcze czekają na założenie z nowymi oponkami na przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwal się skąd i za ile :naughty:

Od Jawora, akurat był we Wro dzisiaj to mi zabrał :banan: za 120,- :naughty:

czejncz mani, GUUT PRAAJS!

:naughty:

Tak ją teraz przyebałem że nie ma prawa już zlecieć...no chyba że ze zderzakiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik już poskładałem wiec zostaje: zbiornik paliwa (kwadrat albo jajko), manetka gazu, przednie koło (albo tylne to sobie przerobię) i fotel.

Do silnika to właśnie może bym coś miał z resztą gorzej ale podpytam może akurat :wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/zlot-ekipy-A4 Klub Polska B5 Battalion-260418/

Nie dziadujcie :whistling: Nikt od nas więcej się nie wybiera?

manel;e już idą pocztą :decayed: a co do zlotu daleko nie mam więc pewnie się wybiorę tylko musze ogarnąć urlop. W lipcu i sierpniu standardowo mamy weekendy pracujące. Myślę że wszystkich miejsc nie zajmą. W razie czego namiot rozbiję na parkingu albo przyjade z campingiem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik już poskładałem wiec zostaje: zbiornik paliwa (kwadrat albo jajko), manetka gazu, przednie koło (albo tylne to sobie przerobię) i fotel.

Do silnika to właśnie może bym coś miał z resztą gorzej ale podpytam może akurat :wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/zlot-ekipy-A4 Klub Polska B5 Battalion-260418/

Nie dziadujcie :whistling: Nikt od nas więcej się nie wybiera?

manel;e już idą pocztą :decayed: a co do zlotu daleko nie mam więc pewnie się wybiorę tylko musze ogarnąć urlop. W lipcu i sierpniu standardowo mamy weekendy pracujące. Myślę że wszystkich miejsc nie zajmą. W razie czego namiot rozbiję na parkingu albo przyjade z campingiem :banan:

Listę zamknąłem na 80 osobach, ale jeśli będzie więcej chętnych, to postaram się dorzucić kilka miejsc :whistling: dzisiaj zrobię aktualizację, bo mam już pełną wycenę co i jak, także tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol tak w razie co wpuścisz mnie na chwile gościnnie? Mam rzut beretem to na chwile bym wpadł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol tak w razie co wpuścisz mnie na chwile gościnnie? Mam rzut beretem to na chwile bym wpadł ;-)

Nie zabraniam nikomu przyjechać, nawet skłaniam, blokadę tylko będziesz miał na pobyt i korzystanie z usług hotelowych, reszta jak najbardziej si :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrów Wielkopolski hotel Borowianka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę zamknąłem na 80 osobach, ale jeśli będzie więcej chętnych, to postaram się dorzucić kilka miejsc :whistling: dzisiaj zrobię aktualizację, bo mam już pełną wycenę co i jak, także tego.

czyli dokładnie jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...