Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany sprawa jest :D , czy u mnie w silniku na odmie jest ezektor ? nr silnika to AGA nigdzie nie mogę tego znaleść ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Najsłabszym punktem przy zapchanej odmie akurat nie są uszczelki, tylko bagnet. Jak chcesz wyeliminować odmę, to na ciepłym pracującym silniku podnosisz maskę i odkręcasz szybko korek wlewu oleju - jeśli zrobi pssssst jak puszka zimnego żywca, to znaczy, że odma śpiewa "anielski orszak niech mą duszę niesie", ale jeśli odkręci się normalnie bez żadnych niespodzianek, to musisz szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a takie małe gówno :D które odpowiada za odprowadzenie ciśnienia z pod klawiatury do kolektora ssącego :P a w przypadku kiedy się zapycha to ciśnienie wywala olej w najsłabszym punkcie , czyli w moim przypadku wypadło na korek bo uszczelki nowe .

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

i nie mogę znaleźć czy u mnie jest ;p , wyczytałem tylko ze w 2.8 piszą ale w 2.4 nic nie wyskakuje ;/

Proszę bardzo.... nawet opisane masz jak wymienić :decayed:

- [a6 c4, ACK] - ezektor/suction pump, wymiana - fotostory • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklame mi zrobiliście :decayed: ale w pw cisza poza 2 panami którzy dalej zbierają siano

---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

Potrzebuje na gwałt skrzynie do ponego nie widział ktoś gdzieś takiego wynalazku na szrocie ?

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

cd1553db92369548b5961ececaa1b166_original.gif?1366969136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:jak ktoś jutro chętny na automaster show to zapraszam

a więc tak spotykamy się o godzinie 9 koło stadionu po prawej stronie przed światłami jest taki zjazd klepowisko zjazd na osiedle i stamtąd wylatujemy bezpośrednio na ślimak na opole w razie czego tel. 665965614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nelson ( Konkret :decayed: ) Dzięki Hornet czytałem ten temat ale chciałem się zorientować czy u mnie jest . Kaju no i pssst i paruje z wlewu po zdjęciu korka :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jutro też mnie nie ma , bo lece do wawy. jak ktoś coś potrzebuje z wawy to pisać bo lece busem po reszte gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nelson ( Konkret :decayed: ) Dzięki Hornet czytałem ten temat ale chciałem się zorientować czy u mnie jest . Kaju no i pssst i paruje z wlewu po zdjęciu korka :kwasny:

To że paruje na rozgrzanym to norma, ale to że robi pssst, to już wiesz co ugryźć.

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Nelson doyebałeś jak Hanka w kartony :kox::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat w moim telefonie, nie jest w stanie oddać prawdziwego koloru.

To bierz od kogoś lustrzane i daj sie pojarać razem z Tobą jak Londyn w 1666 :kox: pamiętasz, że za 3 tygodnie lece do PL? Chcesz coś albo coś? Bo na pusto lece :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...