Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, za godzinę będę. Na lotnisku :facepalm: teraz byłem 4 dni, żony chrześnica miała komunie, popłynąłem jak nie wiem, ale co zrobisz. Za miesiąc wpadnę też na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Majstry, problem jest...natury prądojebliwej :whistling:

Jak podpinam prostownik do aku z podpiętymi klemami i wywala bezpiecznik w prostowniku to jest zwara gdzieś czy coś j**nięte? :eusathink:

Dodam, że na odpiętym akumulatorze jest spoko.

teraz byłem 4 dni, żony chrześnica miała komunie, popłynąłem jak nie wiem, ale co zrobisz

To zegarki/rowery/hulajnogi aż tak podrożały? :decayed:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plusa do minusa i vice versa Ty nie podłączał, a? :grin: jakie zegarki hulajnogi... Teraz bez tableta i quada to się nawet nie pokazuj na komunii, takie chore czasy, taka sytuacja, także tego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły choooooojoza myślał, ze na forum sprzeda jako zaufane :polew:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/sprzedam-a4-b6-1-9-tdi-avant-2002-rok-skory-felgi-18-itd-itp-270910/index2.html

Ja żonie nie ufam a co dopiero obcemu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czas do pracy wracać a co do komunii byłem teraz to wszystko wina ludzi tak nauczyli żeby bóg wie jakie drogie prezenty żona dała po 200 zł na łeb bo to blizniaki teściowa dała po 4oo zł i tyle nie ma co wariować chyba że kogoś stać.Niech uczą tak dalej to dostanie jeden z drugim laptopa to powie że h*j nie prezent :facepalm: bno miał być quad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czas do pracy wracać a co do komunii byłem teraz to wszystko wina ludzi tak nauczyli żeby bóg wie jakie drogie prezenty żona dała po 200 zł na łeb bo to blizniaki teściowa dała po 4oo zł i tyle nie ma co wariować chyba że kogoś stać.Niech uczą tak dalej to dostanie jeden z drugim laptopa to powie że h*j nie prezent :facepalm: bno miał być quad

dokładnie..... niech się wezmą za naukę bo w d*pach się przewraca a w głowach siano. Fakt- najlepiej rządzi się debilami :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry, problem jest...natury prądojebliwej :whistling:

Jak podpinam prostownik do aku z podpiętymi klemami i wywala bezpiecznik w prostowniku to jest zwara gdzieś czy coś j**nięte? :eusathink:

Dodam, że na odpiętym akumulatorze jest spoko.

teraz byłem 4 dni, żony chrześnica miała komunie, popłynąłem jak nie wiem, ale co zrobisz

To zegarki/rowery/hulajnogi aż tak podrożały? :decayed:

:bag:

Najprawdopodobniej zwarcie pomiędzy sekcjami akumulatora:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry, problem jest...natury prądojebliwej :whistling:

Jak podpinam prostownik do aku z podpiętymi klemami i wywala bezpiecznik w prostowniku to jest zwara gdzieś czy coś j**nięte? :eusathink:

Dodam, że na odpiętym akumulatorze jest spoko.

teraz byłem 4 dni, żony chrześnica miała komunie, popłynąłem jak nie wiem, ale co zrobisz

To zegarki/rowery/hulajnogi aż tak podrożały? :decayed:

:bag:

Najprawdopodobniej zwarcie pomiędzy sekcjami akumulatora:wink:

Nie było Cię a spocie a ja opiłem się coli jak dziki... miałem komisyjnie odlać się na maskę.. nic co się odwlecze .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plusa do minusa i vice versa Ty nie podłączał, a? :grin: jakie zegarki hulajnogi... Teraz bez tableta i quada to się nawet nie pokazuj na komunii, takie chore czasy, taka sytuacja, także tego :facepalm:

Plus z plusem, minus z minusem po ludzku było :grin:

A z komuniami to już się przekonałem na własnej skórze :thumbdown:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Najprawdopodobniej zwarcie pomiędzy sekcjami akumulatora:wink:

Jak aku jest luzem poza moto to nic się nie dzieje. Na szczęście to nie u mnie tylko w zapyziałym zxr'ze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czas do pracy wracać a co do komunii byłem teraz to wszystko wina ludzi tak nauczyli żeby bóg wie jakie drogie prezenty żona dała po 200 zł na łeb bo to blizniaki teściowa dała po 4oo zł i tyle nie ma co wariować chyba że kogoś stać.Niech uczą tak dalej to dostanie jeden z drugim laptopa to powie że h*j nie prezent :facepalm: bno miał być quad

I tak niedługo będzie. Ja akurat zapowiedziałem, że żadnych hujostw typu laptop/tablet nie dam, tymbardziej pieniędzy, bo taki siedmio czy ośmiolatek nie ma pojęcia co z tym zrobić. Ostatnio szwagierka remontowała poddasze, a że zabrakło na meble dla młodej, to stwierdziłem, że będzie to dobry prezent i jej umeblowałem pokój. Będzie miała na kilka lat, a bynajmniej na pierdoły nie rozejdzie się moneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pany bo zgubiłem gdzieś magiczną kartkę od kuraka za co odpowiada kanał 49 a za co 51 na klimatroniku. Które to czujniki i czemu 49 pokazuje równo 70`C bez względu na styl jazdy a 51 trzyma 90`C. Pacjent to hornetowe a3 110 ps. Uwalony termostat czy czujnik sie wysrał ?

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

49. Kühlmitteltemperatur---------- Temperatura płynu chłodzącego

51. Motortemperatur °C ---------- Temperatura silnika

i skąd te rozbieżności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę palnąć głupoty, ale prawdopodobnie obieg zamknięty i otwarty tutaj wchodzi w grę. Nie pamiętam już który to który, ale chyba na obydwóch powinno dojść do tych samych wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno ale dlaczego nie dochodzi ?! skoro termostat by się przyciął to powinno być na jednym z 40-50 a na drugim 100 i gotowanko

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

tzn albo na obiegu otwartym cały czas zimno albo gotowanie na zamkniętym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Maciek, błądzisz. Po prostu zawiesza się na 70 stopniach i tak będzie cały czas trzymał, nie obejdziesz tego, termo ma dość.

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

Wyżej Ci temperatura pójdzie jak mu karton na łeb zarzucisz, ale powodzenia w korkach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent to hornetowe a3 110 ps. Uwalony termostat czy czujnik sie wysrał

Ke ???

ja 49 mam 94 ja się nagrzeje a przy 96 zapina się wentylator... na 51 nie pamiętam ile mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej Ci temperatura pójdzie jak mu karton na łeb zarzucisz, ale powodzenia w korkach

Właśnie dlatego myślę o czujniku a nie termostacie bo czy leci 140km/h czy stoi w korku to temperatura cały czas 70

Ke ???

uprościłem to taki paszczak jak twój tylko że srebrny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej Ci temperatura pójdzie jak mu karton na łeb zarzucisz, ale powodzenia w korkach

Właśnie dlatego myślę o czujniku a nie termostacie bo czy leci 140km/h czy stoi w korku to temperatura cały czas 70

Ke ???

uprościłem to taki paszczak jak twój tylko że srebrny :decayed:

W korku chociaż powinno iść pod 90, ale rzadko kiedy dojdzie, po trasie, to 70 i amen, nie ma dyskusji, żeby poszedł wyżej. Zapnij vagine i obadaj, czy czasami nie pokaże zgonu czujnika G2/G62.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak się nagrzeje to to trzyma temp a nie ma wahań jak kobieta przed okresem :decayed:

Załącza się wentylator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro po robocie sprawdze ale wydaje mi sie ze jak mi sie 1.8t gotowało to taki pajac wyskakiwał na desce a tam cisza wiec wentylator działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro po robocie sprawdze ale wydaje mi sie ze jak mi sie 1.8t gotowało to taki pajac wyskakiwał na desce a tam cisza wiec wentylator działa

Piszę Ci, że ja mam 90 na blacie a na klimatroniku 94 i tak ma być. Oliwę masz bo jak wolno się grzeje a szybko stygnie to może oliwy brakować. Otworzyłeś w końcu maskę ?

Pompy nie mam .. gdzieś przepadła... pewnie znajdzie się jak nie będzie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...