Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

k**wa a wszyscy pisza żeby ganiać diesla bo mu kierownice od turbo staną... No to go ganiam :grin:

Tu jest nowy temat specjalnie dla Nelsona żeby skurczu moszny dostał:whistling:http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-ocene-logow-274974/#post3576600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa a wszyscy pisza żeby ganiać diesla bo mu kierownice od turbo staną... No to go ganiam :grin:

Tu jest nowy temat specjalnie dla Nelsona żeby skurczu moszny dostał:whistling:http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosba-ocene-logow-274974/#post3576600

Ganiać, prawda, ale nie żeby VP flaki wypruło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do ilu go normalnie krecić ? zawsze przy wyprzedzaniu kończy mi się obrotomierz :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Co do spotu ja jadę dzisiaj tu -> Agencja Artystyczna JEDYNKA jak się wyrobię to zajade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odcinka jest zrobiona chyba na 4260 ale moge sie mylic.....szczur jestes prze hooooooy z tym ganianiem. Mowilem ze popsuje silnik i powie ze tdi to qpa:polew: Nie chce wiedziec jak to auto bylo uzytkowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyżej jak do czerwonego raz na jakiś czas, żeby kierownice przedmuchać, a na co dzień, to jestem pewien, że moment zaczyna spadać w granicach 3,1-3,4krpm jak ten piec ma grype. Poskładaj do kupy, zobacz na wykresie (a jak nie masz, to shamuj) w jakim zakresie Ci moment rośnie i w tym zakresie go używaj - wtedy dopiero pokochasz klekota, wykorzystasz go jak tylko się da, a i oszczędniejszy będzie, niż przy zamkniętym obrotomierzu na łykaniu drogowych c*p :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 3.5 jest moc potem już tylko klekot narasta :grin:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Nelson szukałeś ori to masz :wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/audi-a4-b5-grill-rs-orginal-274160/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyżej go nie szarp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A Ja walczę z moto bo ujebałem elektrykę wczoraj :doh: Rezając nową lampkę przytknąłem przypadkiem łokciem rozpiętą kostkę do ramy z którą spotkał sie plusowy pin :facepalm: Kable się jażyły pięknie :doh: Teraz zero reakcji, kontorolni umarły, rozrusznik nie kręci. Namierzyłem przepalony główny bezpiecznik, wymieniłem ale nic to nie zmieniło :doh: Mam tylko nadzieję, że nie ujebałem modułu albo regulatora :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj będę.. andzia uj***na jak komin w hucie bo stoi pod drzewem ale ruszę ją :decayed: Nie wiem czy z tyłu nie trzeba czyścić zacisków.... :facepalm: chyba się zastały od zimy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli? Za maluszka melona już wyłożyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli? Za maluszka melona już wyłożyli :decayed:

FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

U mnie jest coś nie halo :whistling: co odświeżę to 10mln podbija :whistling::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli? Za maluszka melona już wyłożyli :decayed:

już ponad :shock3: ja jestem w trakcie negocjacji malucha który nie widział świata od osiemdziesiatego któregoś roku zobaczymy jak bedzie wyglądała cena :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wyro i włączać polsat.

widzę tam paru typów którzy trą tyłkiem po asfalcie z prędkością 300km/h :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 milionów :polew: To jakiś fail :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w końcu za tego bąka już jest? "moje" alledrogo twierdzi, że ponad 80mln :grin:

Aktualna cena

600 000 128 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...