Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pastuch b5fl :wink: Nie mogłem obudzić wzmaka przez to :thumbdown: Ale podpiąłem remote do plusa po stacyjce i jest git :decayed: Lustra się telepią pięknie w pastuchu :grin:

No i tam właśnie CAN już lata. Bardzo dobrze zrobiłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

To fakt ludzi dopisało.. pośmiali się trochę :wink:

Dzięki Panowie :decayed:

Odezwij się! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ludzi dopisało.. pośmiali się trochę :wink:

Dzięki Panowie :decayed:

Odezwij się! :decayed:

Szczerze Ci Karol powiem że nie mam po prostu kiedy, taki zajeb że ledwie wczoraj miałem chwile tylko co by soft wrzucić a i tak się nie udało. Dopiero w czwartek wróciłem z Francji i zaległości do nadrobienia, doby mi nie starcza. Sorki postaram się jakoś przedzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tam właśnie CAN już lata. Bardzo dobrze zrobiłeś :wink:

Myślałem już że coś w radiu uwalone ale jak tak ma być to zostawiam jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ludzi dopisało.. pośmiali się trochę :wink:

Dzięki Panowie :decayed:

Odezwij się! :decayed:

Szczerze Ci Karol powiem że nie mam po prostu kiedy, taki zajeb że ledwie wczoraj miałem chwile tylko co by soft wrzucić a i tak się nie udało. Dopiero w czwartek wróciłem z Francji i zaległości do nadrobienia, doby mi nie starcza. Sorki postaram się jakoś przedzwonić

Bez ciśnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spot!:)

Pińcet za malowanie drzwi w perłe to dużo czy ok?

Boczek trzeba ściągać i lekką wgniotkę podprostować, bez klepania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się dziś działo :hi:za tydzień mnie nie ma jestem w Nysie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wróciłem dopiero z wesela z sycowa i też było zacnie :D Panowie przegoniłem dzisiaj jeszcze z 200 km/h mojego furacza i odzyskał pełnego ducha :D:D:D:D także wrócił PAKIET MOC :banan::banan::banan::banan: ( wujek Hornet się ucieszy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spot!:)

Pińcet za malowanie drzwi w perłe to dużo czy ok?

Boczek trzeba ściągać i lekką wgniotkę podprostować, bez klepania.

dużo...

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

czy za 8tyś można wyrwac jakieś sensowne B5 z LPG?

Na co Ci B5 ?

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

no ja wróciłem dopiero z wesela z sycowa i też było zacnie :D Panowie przegoniłem dzisiaj jeszcze z 200 km/h mojego furacza i odzyskał pełnego ducha :D:D:D:D także wrócił PAKIET MOC :banan::banan::banan::banan: ( wujek Hornet się ucieszy :D )

Cieszę się ale jak nie zrobisz EGR to schudniesz parę stówek i turbo się zasyfi i będzie pakiet syf :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie co do bójki nie zawsze można trafić na fair przeciwnika , mój koleś nie trafił Tragiczny finał bójki. Nastolatek nie żyje - Oleśnica - MojaOlesnica.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie co do bójki nie zawsze można trafić na fair przeciwnika , mój koleś nie trafił Tragiczny finał bójki. Nastolatek nie żyje - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

Tak bo wyjdzie jedna qr** z drugą z kosa i kozaczą... czas zrobić pozwolenie na broń i nosić klamkę. Rozmawiałem z ludźmi z sądownictwa... wystarczy, że taki pomiot nóż wyciągnie i można ładować w niego jako obronę własna... odpowiedni prawnik i jesteś czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 nie dla mnie, ale dla kolego, sprzedał swoje B4 i szuka B5 w gazie (najlepiej 1.8) do 8tyś. To jest kasa tylko na zakup auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 nie dla mnie, ale dla kolego, sprzedał swoje B4 i szuka B5 w gazie (najlepiej 1.8) do 8tyś. To jest kasa tylko na zakup auta

Mógł Twoje łyknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda chłopaka, faktycznie... ale nawet ja uważam, że ta młodzież w tych czasach to jakieś nieporozumienie :facepalm: skończyły się czasy chłosty i nastała samowolka. Teraz nie imponuje wiedza, ale nóż, piwko i fajki. ostatnio mówili w radiu, że najmłodszy człowiek, który trafił na kurację antynikotynową miał 7 lat i wypalał średnio paczkę dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie co do bójki nie zawsze można trafić na fair przeciwnika , mój koleś nie trafił Tragiczny finał bójki. Nastolatek nie żyje - Oleśnica - MojaOlesnica.pl

Reja, Kolejowa - dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście to się rodzą pijane dzieci :kwasny: taka matka cala ciąże pije i potem rodzi się dziecko i ma 2 promile i od razu na odwyk

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Reja, Kolejowa - dziękuję dobranoc.

tak właśnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas zrobić pozwolenie na broń i nosić klamkę.

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie :whistling: szafa pancerna niedostępna dla "wszystkich", wywiady środowiskowe, sprawdzanie papierów, "zapoznanie się" (czyt. na pamięć śpiewająco) kilku książek odnośnie użycia, blaaa blaa bla... Znam z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...