Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam te wasze spiny o byle koorwa gówno to mikrofalówka z popcornem nie nadąża :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..

Chyba szybciej będzie poszukać na jakiś tablicach i tych podobnych.... Jeszcze się się skodzillak nie sprzedał ?

Dzwonią jakieś pedały, którzy gadają że za 25 biorą... ja mówie nawet samochodu pan nie ogladał.:facepalm: porobiłem świeże zdjęcia jakies 3 dni temu i w sumie od tej pory dzwonią, średnio dwa telefony dziennie. Jeden juz chciał brać ale jak mu powiedziałem, że w mieście pali 12 litrów to zrezygnował. Muszę zacząć ściemniać, że 10 litór pali w mieście :decayed:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

Pany potrzebuje miejsca postojowego w garazu podziemnym płacę 200 zl msc..

moge Ci wynająć swoje :D a dopóki nie sprzedasz to ja się wbije do dziadka swoim wywalając jego octavke :D

Zadzwonie do Ciebie jutro i się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią jakieś pedały, którzy gadają że za 25 biorą.

A może to mirek handlarz przedsiębiorca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz za motor? Gadaj panie lekki but i 8 bierze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz za motor? Gadaj panie lekki but i 8 bierze hehe

1.8 t awt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie spinam, tzw męka pyzda proszem Pana:grin: Lubię się pośmiać, a że jest z kogo np. Kaju król Ostrowskich małolatek:polew: Karol kiedy idziemy na jakieś bułgarki? W paszczu pińcset. W ruru trista:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie spinam, tzw męka pyzda proszem Pana:grin: Lubię się pośmiać, a że jest z kogo np. Kaju król Ostrowskich małolatek:polew: Karol kiedy idziemy na jakieś bułgarki? W paszczu pińcset. W ruru trista:jerk:

No ja te spiny jak czytam, to Ci mówie tak o wyglądam:

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

:grin: jak to kiedy, piz*y dałeś z tym egiptem, to byś dla odmiany zakutasił jakąś gimbuske, a nie ciągle brudne i brzydkie bułgarki... :whistling:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Nieoficjalnie w Polsce zostaje do 5 sierpnia, jest opcja, że już za tydzień mogę się zjawić, także trzeba piz*y pozalewać ile fabryka dała :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleść lokum gdzie możemy się zachlać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleść lokum gdzie możemy się zachlać :decayed:

U mnie na wsi :hi:

5 to ja wracam piździelcu:facepalm:

NIECH CIE CHOOJ ZASTRZELI!! :punish:

:grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

A Ten z czego kły suszy, a? Ty też do domu wrócisz 5, nie przejmuj się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe do 5 sierpnia walczył pod zaborami Rosyjskimi. Dawaj Sasha naliewaj!:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleść lokum gdzie możemy się zachlać :decayed:

U mnie na wsi :hi:

5 to ja wracam piździelcu:facepalm:

NIECH CIE CHOOJ ZASTRZELI!! :punish:

:grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

A Ten z czego kły suszy, a? Ty też do domu wrócisz 5, nie przejmuj się :grin:

Ja wroce dopiero jak to wypijemy

anu9yhej.jpg

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy k**wa jak te pokolenie co rośnie, oni tylko komputer. Wy tylko wóda:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy pić to kolorowych nie piję tylko czysta wódka najlepiej mocno schłodzona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy pić to kolorowych nie piję tylko czysta wódka najlepiej mocno schłodzona :wink:

Ja ostatnio też czystą zacząłem znowu aplikować, także tego. Za tydzień będę wiedział kiedy przyjeżdżam, to się jakoś ustawimy, weźmiecie namioty, wpakujecie się hurtem w dwudziestu do jednej fury i bajo bongo u mnie na wichurze :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś cennik części? Myślałem ze tylko zderzak poszedł ale obejrzałem dokładniej , kierunek , zderzak przód , lampa prawa przód ( urwany zaczep ) , zarysowana maska kolo grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w piątek się najebiemy ? ... nie wiem jak tam Paciulok bo ostro nagina na ranczo.... Mieliśmy teraz wstawiać szybę do auta ale zamilkł bo ja z młodym ugrzązłem :facepalm:

No ostatnio Emil dobrze było .... nie potrzebnie mieszałem piwo z wódą.... dikson musi zjechać to wniesie i do odcinki pojedziemy :grin:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Zna ktoś cennik części? Myślałem ze tylko zderzak poszedł ale obejrzałem dokładniej , kierunek , zderzak przód , lampa prawa przód ( urwany zaczep ) , zarysowana maska kolo grilla

sklep.gajos.com.pl

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Jak mamy pić to kolorowych nie piję tylko czysta wódka najlepiej mocno schłodzona :wink:

Ja ostatnio też czystą zacząłem znowu aplikować, także tego. Za tydzień będę wiedział kiedy przyjeżdżam, to się jakoś ustawimy, weźmiecie namioty, wpakujecie się hurtem w dwudziestu do jednej fury i bajo bongo u mnie na wichurze :banan:

za daleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...