Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

home :decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

a spytam co sądzicie o oponach zimowych bieżnikowanych macie jakieś doświadczenia

Już dobrze doradzili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Już kumpel w tamtym roku kupił zimówki bieżnikowane, ujowo bieżnik był zwulkanizowany i po miesiącu zaczęły się rozłazić :thumbdown:

bo trzeba wiedzieć skąd brać nalewkę :wink: Jest pod Wrocławiem jedna firma która wysyła swoje produkty doi niemiec. Ich opony mają TUV a kord nie może być starszy jak 3 lata wg DOT. Ojciec bierze tylko od nich już ładnych pare lat ale on co sezon nowe a stare do żyda. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Już kumpel w tamtym roku kupił zimówki bieżnikowane, ujowo bieżnik był zwulkanizowany i po miesiącu zaczęły się rozłazić :thumbdown:

bo trzeba wiedzieć skąd brać nalewkę :wink: Jest pod Wrocławiem jedna firma która wysyła swoje produkty doi niemiec. Ich opony mają TUV a kord nie może być starszy jak 3 lata wg DOT. Ojciec bierze tylko od nich już ładnych pare lat ale on co sezon nowe a stare do żyda. :decayed:

Mirosławice?

HTC One już do mnie leci, czekam jak małolat na prezent pod choinkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Już kumpel w tamtym roku kupił zimówki bieżnikowane, ujowo bieżnik był zwulkanizowany i po miesiącu zaczęły się rozłazić :thumbdown:

bo trzeba wiedzieć skąd brać nalewkę :wink: Jest pod Wrocławiem jedna firma która wysyła swoje produkty doi niemiec. Ich opony mają TUV a kord nie może być starszy jak 3 lata wg DOT. Ojciec bierze tylko od nich już ładnych pare lat ale on co sezon nowe a stare do żyda. :decayed:

Mirosławice?

HTC One już do mnie leci, czekam jak małolat na prezent pod choinkę :kox:

będziesz zadowolony z niego , bawiłem sie pół dnia bo kuzyn kupił , za***isty smartfon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty to ja jestem :guma:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po alkoholików gniady pijemy dzisiaj ?

Niestety ale z sąsiadem mam znowu grilla kupiłem 10 żywców[hurrra] tylko nie chcę go skończyć na Kozanowie tak jak wtedy .tak w ogóle to nie będę się krył jak niektórzy ale mam jeszcze kwarantanne na grube wyjścia chyba że na smyczy:grin:żona przestraszona po ostatnim tangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosławice?

tak tamte rejony :wink:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-181/paliwo-ukladzie-chlodzenia-283723/

Ręce opadają :facepalm: Takiego zdolnego mechanika to ze świeca szukac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie grali

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być R8 na spota, ale nie będzie :facepalm: kto jutro się pojawi? ja zjeżdżam razem z klubem Seata Ibizy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie R8 kiedyś, więc może uda się pokazać :kox:

Nie będziesz sam, ja też wpadam Ibizą.

Dojazd masz tutaj na mapce:

5dzw.jpg

Ja będe jechał z okolic Aquaparku, więc jak stąd mniej więcej jesteś to się spotkamy po drodze.

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

ma ktoś VAGa? Tylko u mnie KKL chyba nie podejdzie. Nic się nie dzieje w sumie, ale chcę sprawdzić, jaki kabelek kupić i czy wszystko bangla.

Niech ktoś zabierze kabelek. Zabiorę lapka to można się u mnie podłączyć. Mam VCDS Lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smacznego dla pijacych :decayed:

Druga flacha odpalona!

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...