Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj ratował się ucieczką :decayed:

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

jesli masz jednomas to zestaw luka 623 1139 00 lub sachs 3000 722 002, od awxa nie pasuje

dzieki wielkie za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin, alkohol czeka :whistling::decayed:

już dzwonie :)

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

wczoraj ratował się ucieczką :decayed:

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

jesli masz jednomas to zestaw luka 623 1139 00 lub sachs 3000 722 002, od awxa nie pasuje

dzieki wielkie za info :hi:

Szczurek dla Ciebie :)

YouTube to MP3 Converter - Video2Mp3

wklejasz linka i ściąga w mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zassać z YT kawałek w formacie mp3 ? potrzebuję to:

YouTube do mp3 przetwornik :wink:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Spóźniłem się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie masz 6?

piątka

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Nie wiem czy dwumas od awx będzie pasowałał do afn sprzęgło tak ale dwumas to nie jestem pewny

ja jednomas zostawiam tylko kwestia jaką tarczę i jaki docisk ładowac

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz.

AWX - tarcza 228mm

AVF - tarcza 240mm

Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały.

dobra to teraz z polskiego na moje do skrzyni 5 wsadzam na mój jednomas tarczę i docisk z AWX plug and play ?

i tu jeszcze tak na poprawę nastroju... dla tych którzy lubią patrzeć jak czyjeś marzenia się topią

Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu :grin: podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego :kox:

Łapać nute, Nelson, nasze klimaty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany, jak by ktoś coś to S6 leasing do przejęcia styczeń/luty info na PW stan idealny. Pozbywam się z powodu przesiadki na RS'a

:eusathink: warjot :kox:

Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem :grin:

Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu :grin: podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego :kox:

Łapać nute, Nelson, nasze klimaty :naughty:

Topre fchooj:kox: Karol dędę częstszym gościem w Twoich rejonach znowu :grin:

Mam dla Ciebie dwie nutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu temat Boguszyce? Bo yebne na cyce :nabijasie: pierwszą nutę katowałem za czasów B5, jak się ganiało po banach - druga mogJe bycz :decayed:

c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

To to to! Pamiętasz temat lesby z Włoch? Ta sama historia co u Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Nelson;3745681Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

w oko się nie liczy :decayed:

ja tu pacze co się dzieje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...