Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gdzie zimówek w dobrych cenach szukac we Wro? Raczej nowe, chyba że macie namiar na jednosezonowe używki?

Gadaj z użyszkodnikiem mrogal - co prawda nie z Wrocka, a z Chełma, ale w DPD robi i ma dobre prajsy i na gumki i na kurierke. Powołaj się na Andrzeja od czarnej szmaty - ogarnie o kogo jest cięty temat :hi:

Dzięki wielkie za info, pykne PW do mrogala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

C5 nie było zestawiane w Q z 1,9. Niech się kumpel rozgląda za B6 już lepiej.

Napaćkane z japca kaja

wiem wiem, chodziło o kupno jakiegoś 2,5 Q i pyknąć mu poprostu 1.9 + jakiś sensowny sofcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwa Pany:hi:

Panowie pilnie potrzebuję trochę stali :whistling:

Do rzeczy... potrzeba mi ok.1m rury grubościennej, najlepiej fi33, ścianka 4mm oraz ok.2,5- 3m rury fi27mm i ścianka 3mm. Zaznaczam, że nie są to jakieś sztywne wymiary, delikatnie w + czy - nie robi mi różnicy :wink: Nelson, liczę na Ciebie- PW :whistling::decayed:

Panie, takie rzeczy to tylko w Erze:grin:

Niestety nie mam takich rzeczy na składzie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ty tam masz jak tam nic nie ma :decayed: ale nic... w takim razie pozostaje mi jedynie centrostal :decayed: będę rezał klatke na silnik :kox:

Buggy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Ty tam masz jak tam nic nie ma :decayed: ale nic... w takim razie pozostaje mi jedynie centrostal :decayed: będę rezał klatke na silnik :kox:

Buggy?

Niee... do cbr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomniało mi się coś. Wczoraj na AOW przegoniłem trochę zielonego...od wjazdu z A4 do zjazu na Poznań 200+ i zapaliła mi się kontrolka abs'u i asr. Później zgasiłem na chwilę, odpaliłem i zgasły... powie mi ktoś o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypomniało mi się coś. Wczoraj na AOW przegoniłem trochę zielonego...od wjazdu z A4 do zjazu na Poznań 200+ i zapaliła mi się kontrolka abs'u i asr. Później zgasiłem na chwilę, odpaliłem i zgasły... powie mi ktoś o co kaman?

No ja też przegoniłem wczoraj swojego tak 300 + ale mi się nic nie zapaliło. Raczej zgasly dwie kreski wachy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę z żoną na kamińskiego :facepalm:, pewnie ją położą na podtrzymanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzonka a może jak już będzie rodzić jedno drugie trzecie gaś światło bo one do światła lecą :wink:

Szymek co to za różnica czy śmigasz 300 czy 200 ten sam mandat chyba z resztą twój sie rozpędza do 300 jak nasze do 50 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę z żoną na kamińskiego :facepalm:, pewnie ją położą na podtrzymanie

powodzonka... daj znaka co i jak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzonka a może jak już będzie rodzić jedno drugie trzecie gaś światło bo one do światła lecą :wink:

Szymek co to za różnica czy śmigasz 300 czy 200 ten sam mandat chyba z resztą twój sie rozpędza do 300 jak nasze do 50 :decayed:

Nie przy 300 jest już powiedzmy ... wąsko i jakoś tak nerwowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...