Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:

tak naprawdę cholera wie co za jednomas tam siedzi. Zerwiemy skrzynie zobaczymy co da radę zrobić żeby te 400 parę niuta wytrzymało bez problemu :grin:

Ty masz u siebie jednomas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Najtaniej OC wychodzi w mbanku ale ja z nimi nic nie załatwiłem ani przez internet ani telefonicznie coś mieli sypnięte z systemem i załatwiłem przez ose znaczy jego żonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz u siebie jednomas?

tak twierdzi Jacek Evo i po części poprzedni właściciel. Napisał mi że jest wsadzone zwykłe sprzęgło. :grin: Ni cholery nie wiem czy dla niego zwykłe to dwumasa czy jednomas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie najtaniej wykupić OC?

oca69

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

ale zanim sie zebrałem żeby napisac to ty już kupiłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj takie cÓś w spadku Skaner U281 VW Seat Audi Skoda do 2009 diagnostyka (3509081563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nadaje się to czy bubel? :eusathink:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj takie cÓś w spadku Skaner U281 VW Seat Audi Skoda do 2009 diagnostyka (3509081563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nadaje się to czy bubel? :eusathink:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:kox::kox::kox:

cudów tym nie zdziałasz ale jak check engina kasuje to już masz o jedną kontrolke mniej na tablicy jak sie choinka zapali :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa OC zamknięta, a Oca ma dobrą flachę ode mnie :drunk:
'

Ciesze się ze pomogłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudów tym nie zdziałasz ale jak check engina kasuje to już masz o jedną kontrolke mniej na tablicy jak sie choinka zapali :grin::decayed:

Od cudów mam vaga :decayed: a to i tak za free także może leżeć i się kurzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić :grin: ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy :polew: ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli

Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 :decayed:

Ty się prosisz o wychłostanie spoconym pisiorem po pysku krawaciarzu w B6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawaciarzu w B6:decayed:

:polew:

Macie kurna coś do B6 ? :baseball: :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem rano z młodym na spacer i spięcie ze strażą miejską na pasach... kutasy nie przepuścili mnie więc zwróciłem im uwagę. Jeden cwaniak darł japę przez okno po czym zawrócił i do mnie, że stwarzam zagrożenie dla dziecka bo wtargnąłem na pasy.... a stałe przed pasami. :decayed: cała akcja koło sklepu znajomego... tłumacze im grzecznie, że stałem a ten swoje. Wyszedł właściciel sklepu i mówi to co ja. Więc powiedziałem, że kierowca dostanie mandat i pojadę na Gwarną to zgłosić. (kobitka kierowała) Dodałem jeszcze, że ich pasy też obowiązują to nic się nie odzywali. Jadę do tych pedałów złożę co trzeba na te k**wy a potem śmigam na policję :decayed: ]

Dziękuję kawy nie potrzeba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku co do flachy jest mały problem :decayed: ja nie pije alko :grin:

Ja pije spokojnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...