Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

Już Cię wypisaliśmy ze spotkań więc możesz sobie darować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda na google podaje ,że w czwartek ma być -11 w dzien i -22 w nocy :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wg. mojej małej stacji meteo było w nocy -12.8 . Zimnym gównem wieje . Jakbym mógł to bym sie nie wychylał z domu ... A miała być wiosna :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Wrocławia. Mam prośbę czy mógł by ktoś podjechać na ul. Cukrową i spytać użytkownika Tommylee co z moimi blokadami rozrządu ? sprawe opisałem w temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187338.0 sprawa ciągnie sie od sierpnia a mi wkrótce zbliża sie termin rozrządu.... :[

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Wrocławia. Mam prośbę czy mógł by ktoś podjechać na ul. Cukrową i spytać użytkownika Tommylee co z moimi blokadami rozrządu ? sprawe opisałem w temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187338.0 sprawa ciągnie sie od sierpnia a mi wkrótce zbliża sie termin rozrządu.... :[

pozdrawiam

Łukasz

Szurek podjedziesz bo ja zaniemogłem ? Ghost1717 podaj jakieś namiary.. tel etc. może ktoś ogarnie bo ja ledwo żyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotach go nie widziałem :thumbdown: Może Hornet go zna bo on taki nasz zonowy wujek google co wszystkich zna :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:13_________________________________________________jutro na narty startuję na tydzień więc nie ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotach go nie widziałem :thumbdown: Może Hornet go zna bo on taki nasz zonowy wujek google co wszystkich zna :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:13_________________________________________________jutro na narty startuję na tydzień więc nie ogarnę

Ja nie znam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pełne dane...

Tomasz Dębski

ul. Cukrowa 13a/13

52-316 Wrocław

Za pomoc stawiam duuużą flaszke :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pełne dane...

Tomasz Dębski

ul. Cukrowa 13a/13

52-316 Wrocław

Za pomoc stawiam duuużą flaszke :))

Tel dawaj jak nie tu to na PW zadzwonię ale Sergieja nie będę wysyłał po blokady :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy uzytkownik tommylee dzwonil do mnie z roznych nr tel. I niestety dlatego ich nie zapisywalem. Jesli mogl bym zalatwic ta sprawe przez telefon to juz dawno bym to zrobil. Czy mogl by ktos podjechac pod wskazany adres i poprostu zapytac JAK DLUGO JESZCZE MA ZAMIAR ZAMULAC ...?

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jedziesz dzisiaj do niego bo jak coś to mam kawałek wolnego wieczoru jak nie chcesz jechać sam.

Ja chory jestem więc się nie ruszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

Już Cię wypisaliśmy ze spotkań więc możesz sobie darować :decayed:

;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P

Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P

Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić :decayed:

Ty chory - mleko z czosnkiem na gorąco i do łóżka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...