Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie lubię wolnossaków (poza terenówkami), tak taki mógłby u mnie stać i warczeć w garażu :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ?

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Oca coś dla ciebie :naughty:

http://cleanaudidotcom.files.wordpress.com/2013/09/h2oi-the-streets-65.jpg?w=1000&h=

Powiem krótko :shock3::slina::jerk::decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Pany jak by ktoś szukał taniego wozidła na miasto Sprzedam Nissan Note Oleśnica ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś szukał taniego wozidła na miasto Sprzedam Nissan Note Oleśnica ? Tablica.pl

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak by ktoś szukał taniego wozidła na miasto Sprzedam Nissan Note Oleśnica ? Tablica.pl

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się jakieś 1,5-3k polskich dukatów, a tu masz Ci los 21k - kurczak na matrycy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam to nie moje tylko można rzecz przyszłego szwagra za 20k pójdzie :) Rodzina się powiększyła i wózek zajmuje cały bagażnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ?

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Oca coś dla ciebie :naughty:

http://cleanaudidotcom.files.wordpress.com/2013/09/h2oi-the-streets-65.jpg?w=1000&h=

Powiem krótko :shock3::slina::jerk::decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Pany jak by ktoś szukał taniego wozidła na miasto Sprzedam Nissan Note Oleśnica ? Tablica.pl

Co Ty tu za herezje siejesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:jaklby ktoś potrzebował na prezent dla dziecka

FISHER PRICE interaktywna mata edukacyjna TV 8 gier Sprzedam - Zabawki, Klocki, Lalki - Gumtree Dolnośląskie

mam jeszcze dvd panasonic za 50 zł

i gume na przegub zewnętrzny firmy spidam do a4 b5 pilifta czyli większa za 20 zł oddam kiedyś sprzedali mi nie taką i włożyłem w nią smar i nie chcieli przyjąc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często siędzę na 4chan i widziałem całą akcję przygotowawczą to chyba jedyny temat który nie spadł z bordu w ciągu 30 minut :decayed: Geniusze zła

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

ile chce za felgi :naughty:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek zobaczymy jak bedzie z wycena . Jak całkowita to zapytam ile woła , ale do czego Ci one? jak tam rozstaw na 4 sruby jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ze łzami w oczach zwinąłem z tarasu domek,stół ,krzesła,huśtawkę -akcja zima -ale grilla jeszcze zostawiłem :grin::grin::grin:.Szczurkow trochę obsmarkany jestem w tym tygodniu także... Ty masz dla mnie to co się przykręca do czołówki [15 zeta]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...