Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Lewan91 wyczyść chłopie skrzynke i zagadaj na PW, bo jest masakra jakaś do Ciebie się dobić :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wymienial ktorys z Was wklady w lusterkach w b5, chodzi mi osame lustra. Zeby je wyciagnac wystarczy podwazyc i wyskocza czy trzeba rozkrecac obudowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwaz ipociagnij Lolek złodziejem to ty nie będziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dostałeś i za ile wkład ? podgrzewane ?bo czekam na prawe od anglika i podobno lustro trzeba zmienić bo oddala zamiast przybliżać albo na odwrót :wink: w sumie to już dostałem ale granatowe zamiast niebieskiego i właśnie z poczty wróciłem bo odesłałem i ma przyjść właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura w c**j, jest normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmienisz trójkąta, to będzie c**jnia...

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmienisz trójkąta, to będzie c**jnia...

Wysłane z monopola 24/7

Zmienię trójkąt ma być po lifcie w moim kolorze zobaczymy czy tym razem dobre przyjdzie i biorę się za wymianę podobno trochę nerwów to kosztuje...a i czekam na foty kwasiaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał radyjko zakodowane to znalazłem gościa który za darmo odkodowywuje radia w sensie generuje kody. Niestety mi nie pomógł bo mam za świeże radio i akurat nie miał bazy kodów do mojego producenta modelu radia. Podaje numer GG : 4627003

---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Jeszcze pytanie bo raczej mam tarcze przód do wymiany te z aukcji mi podpasują ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/tarcze-przednie-wentylowane-288-klockami-334420/#post4348200

Bez użycia gumówki ? Zaciski tez muszę zmieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co masz zaciśki zmieniać masz tarcze 288 mm natomiast klocki textar to śrenia jakoś ale jezdzić można podjedz to ci zmienie to na miejscu

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

a spytaj sie go czy te klocki top z czujnikami są bo pewnie nie i będzie ci sie kontrolka śiecić jak nie zmostkujesz kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dzięki za odpowiedz myślałem że to są jakieś większe tarcze niż w serii są :facepalm:. Na takie to nie zmieniam.:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja widzę, że ktoś w Agrobudzie bardzo się nudzi :-D

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też takie cyrki się dzieją na dzielni? Dziś znalazłem dwa wkręty w oponie a wczoraj koledze tarcze hamulcowe popsikali olejem... O gwoździach i śrubokrętach na lakierze nie wspomne... :facepalm: Nie wiem czy szukać garażu czy kałacha na czeczeńskim ebayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...