Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: a może jakiś parking podziemny w centrum :cool1:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: a może jakiś parking podziemny w centrum :cool1:

hmm ciekawe gdzie ??

Opublikowano

W pasazu jest podziemny, ale tam za duzo aut sie kreci i za malo miejsca jest :decayed: a pietrowy to tgg, C.H korona

Dalem propozycje, jak nie to dalej bedzie tam gdzie jest, po prostu moze wiecej osob jest z innej dzielnicy i lepiej pasuje[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 10:05_________________________________________________

4. nie widziałem Cię na spocie.

Bywałem bywalem, ale z roznych powodów nie bywam, a pierwsza rzecza jest to ze musze gnac przez cale miasto :kox:

Opublikowano

Korona odpada - toż to wylot na Warszawę. :gwizdanie:

W TGG można jest parking. Tyle tylko, że pod MM są tez ludzie z AKP. Raźniej jak jest więcej osób. Ostatnio niezła beka była.

Opublikowano

Witam! :hi:

W TGG parking jest często nabity - kręgielnia, sala zabaw. Raczej trudno byłoby ustawić kilka aut blisko siebie.

Opublikowano

Rzadko jestem ale jak już ,to jestem za milenijnym. Duża przestrzeń ,mało policji, fajny klimat.

Pozdro

Opublikowano

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Opublikowano

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Nie mam co robić tylko jeszcze bulić za parkin :polew: :polew:

Opublikowano

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Nie mam co robić tylko jeszcze bulić za parkin :polew: :polew:

tam chyba godzina jest za darmo, robimy rundkę i wjeżdżamy jeszcze raz na drugą godzinę :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________cześć hornet nie przywitałem się :hi::embarrassed:
Opublikowano

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Nie mam co robić tylko jeszcze bulić za parkin :polew: :polew:

tam chyba godzina jest za darmo, robimy rundkę i wjeżdżamy jeszcze raz na drugą godzinę :polew:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:40_________________________________________________cześć hornet nie przywitałem się :hi::embarrassed:

:hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Widze że dawno tam nie byłeś . Sa tam mili panowie z ochrony którzy beda truć d*pę aż nie odjedziesz . [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________Gniady wyjechały od Ciebie już głośniki czy mam palić fure ? :naughty:

Opublikowano

może Arkady Wrocławskie to centrum :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________cześć Michał

Widze że dawno tam nie byłeś . Sa tam mili panowie z ochrony którzy beda truć d*pę aż nie odjedziesz . [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________Gniady wyjechały od Ciebie już głośniki czy mam palić fure ? :naughty:

Dałem termin do końca miesiąca musze czekać.
Opublikowano
może Arkady Wrocławskie to centrum

Dopisany: 20 Styczeń 2011, 11:29

--------------------------------------------------------------------------------

cześć Michał

Widze że dawno tam nie byłeś . Sa tam mili panowie z ochrony którzy beda truć d*pę aż nie odjedziesz .

:embarrassed: nie wiedziałem :no: faktycznie byłem tam rok temu :confused4:
Opublikowano

Pod milenijnym zawsze zbierze się największa paczka a o to właśnie chodzi.

Opublikowano

No tak tak, stara dobra ekipa :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Aż przejrzałem zdjęcia ze spotów wcześniejszym, aż się łezka zakręciła :kox::decayed:

Opublikowano

No tak tak, stara dobra ekipa :gwizdanie: :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Aż przejrzałem zdjęcia ze spotów wcześniejszym, aż się łezka zakręciła :kox::decayed:

Podlinkuj je gdzieś :decayed:

Opublikowano

http://audi.eurowroc.com/ :good:

Jest tam moja stara b5 i a6 :kox:

Opublikowano
:hi: srana
Opublikowano

:hi:

Jak rozumiem w niedzielę widzimy się pod MM :evil:

Opublikowano

:hi:

Jak rozumiem w niedzielę widzimy się pod MM :evil:

bardzo bym chciał ale na razie nie wybieram się do Wrocka, jak tylko wpadnę to na pewno zawitam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.