Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maćku rozumiem Cie, nie wiedziałem, że się w takich klimatach też kręcisz... Ten gościu jest moim bogiem w tej dziedzinie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w niedzielę wpadam tylko na chwilę, w poniedziałek 0 10:15 kolejne koło. 37stron bazy pytań do wykucia :wallbash:

Opublikowano

No to wypehhhhhrdalaj do książek :kox:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 21:54_________________________________________________Kurde panowie, pamiętacie jak się widzieliśmy po moim przyjeździe do Polski przed świętami pod mostem? Ilu nas tam było i kto dokładnie był?

Opublikowano
  • Autor

na bank gniady, Krystian,Kurak i ja przynajmniej taki skład był w dobrej pizzy

Opublikowano

Wytrzeźwiej chłopie :kox: skład z DP pamiętam, ale kto był jeszcze teraz jak wróciłem do Polski na święta, co leciałem na Berlin po A6? Ja, Ty, kurak, Nelson, kto jeszcze? Paru nas tam było, gniady wtedy nie dotarł.

Opublikowano
:hi: taki piękny dzień, śnieg pada :yeee:
Opublikowano

Kurak poszło na GG

Może po spocie w niedziele zajedziemy do dobrej pizzy na jakieś jedzonko i piwko ? co wy na to ? :naughty:

Ja jestem za, tylko nie polećmy za bardzo po bandzie. W poniedziałek praca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cos ci sie cytowania poyebały :decayed:

Panowie ma ktoś kontakt z Piotrkiem ? coś się chłop nie odzywa ani na spotach nie pokazuje

Opublikowano

Żyje żyje i mam się zdrów. W niedziele będziemy z Monia na spocie :good:

Opublikowano
  • Autor

zacząłem sie martwić :naughty: Jeszcze tylko kolega Wroclav na niedzielę by się przydał ... wywołuję do tablicy :gwizdanie:

Gniadego wywołam telefonicznie :kox:

Opublikowano

Myć fury Panowie, w niedziele zabieram lustrzankę :naughty:

Opublikowano

Myć fury Panowie, w niedziele zabieram lustrzankę :naughty:

Bardzo, zaebyście moja stoi na warsztacie...

Opublikowano

Co się stało ?

Opublikowano

Myć fury Panowie, w niedziele zabieram lustrzankę :naughty:

Taaaa u mnie już akcja brudas i fleja :polew:

Kurde dopiero w pn na zbieżność cisnę :wallbash: myślałem, że dzisiaj mają dłużej otwarte i się przestrzeliłem..... teraz nic nie puka nic nie stuka... all new :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

skończyłem dolot :dance: i wymieniłem podciśnienia na silikony mogę iść dalej spać :naughty:

Opublikowano

Siema chłopaki

Dawno mnie nie było ale trochę się poplątało.

Jak macie sekundę ,zerknijcie na to

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239289.new#new

z góry dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

wywołali go do tablicy i sie pojawił :naughty: Jedziesz na pizze po spocie ?

pochwalę się :naughty:

ae17c5e6200c6c04med.jpg

5dd61f321706dc09med.jpg

d30fc0ac9aaa8f43med.jpg

Opublikowano

Kurde, faktycznie.

Nie było mnie chwilę na forum i przeoczyłem jak się mnie przywołuje do porządku :)

Z awarią to raczej nie podjadę ale jak naprawię to obiecuję.

Opublikowano
  • Autor

jak już wymienisz pompę to sprawdź przewody olejowe od turbo. Lubi się tam zwęglić olej. Będziesz miał z głowy cały układ smarowania na kilka lat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.