Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

skorzystaj z termometru , porób odczyty temperatury zewnętrznej i wrócimy do tematu :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj tam oj tam .... :kox:

Opublikowano

Poradnik młodego człowieka....

3 dni to za dużo...

Opublikowano

Gobi... muszę Cię zmartwić... felgi zostają u mnie :decayed: Zielony również zostaje jako dupowóz :decayed:

A na coś do zabawy mam inna koncepcje... :gwizdanie:

Opublikowano

Spartan_Wroc. ... foch :disgust:

tak przeglądam allegro co jakiś czas,mało ciekawych trafia się...bliżej lata może :cool1:

Opublikowano

Podpytam kumpla może coś będzie miał... Jak przywozi z germanii fury to często na fajnych alu które zawsze ściągamy :decayed:

Wiem że ma na bank jakieś 19 i 20 :mysli: i 17 rh zw1 ale za 2,5k z gumami :disgust:

Opublikowano

Potrzebuje przewieźć A3 z buforowej do Kamieńca Wrocławskiego lawetą, macie może jakiś znajomych co nie zedrą dużo ??? :gwizdanie:

Opublikowano
:no:
Opublikowano

Wiatr gondolą trochę buja... Ona trzyma go za rękę.... :polew:

Opublikowano

"I choć lat minęła kupa, nie zapomniał co to doopa...." :nabijasie:

Panowie na najbliższym spocie Nelson Was rozpyerdoli nutką, którą właśnie mu przesłałem :evil:

Opublikowano

"I choć lat minęła kupa, nie zapomniał co to doopa...." :nabijasie:

Panowie na najbliższym spocie Nelson Was rozpyerdoli nutką, którą właśnie mu przesłałem :evil:

Zapewne tą :polew: :polew: :polew:

http://aguskaaaa.wrzuta.pl/audio/6Bi8tcHBjz7/cipulenka#none

Opublikowano

"I choć lat minęła kupa, nie zapomniał co to doopa...." :nabijasie:

Panowie na najbliższym spocie Nelson Was rozpyerdoli nutką, którą właśnie mu przesłałem :evil:

Zapewne tą :polew: :polew: :polew:

http://aguskaaaa.wrzuta.pl/audio/6Bi8tcHBjz7/cipulenka#none

Kolejny w klimacie siedzi :nabijasie: dokładnie o to chodzi :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Nie widziałem was na baletach w klubie "atlantic" w Miękini :naughty: a to widze że wszystko z jednej wioski :gwizdanie:

niestety już nie istnieją ... GieeS się upomniał o swój pawilon :polew:

http://www.atlantic.yoyo.pl/index.html

Opublikowano

Nie widziałem was na baletach w klubie "atlantic" w Miękini :naughty: a to widze że wszystko z jednej wioski :gwizdanie:

niestety już nie istnieją ... GieeS się upomniał o swój pawilon :polew:

http://www.atlantic.yoyo.pl/index.html

Jak będę w kraju to się szykuj na balety w tych klimatach gościu :kox:

Opublikowano
:bry: :oklaski: dzisiaj nareszcie widze śnieg :D
Opublikowano

joł joł! :yeah: :yeah:

no ja też! o 6 parówę odśnieżałem dzisiaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja tam się ze śniegu nie cieszę... Kto chociaż raz wjeżdżał do mnie do garażu będzie wiedział o co chodzi :rant:

Opublikowano
:hi: siemka kurde muszę szybko amortyzator z tyłu wymienic bo padł amortyzatory już przyszły od tom 77 ale ta pogoda :mysli:
Opublikowano

Kolejny w klimacie siedzi :nabijasie: dokładnie o to chodzi :notworthy:

Nie siedzę w tych klimatach tylko poszukałem po słowach które podaliście :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 10:28_________________________________________________

ja tam się ze śniegu nie cieszę... Kto chociaż raz wjeżdżał do mnie do garażu będzie wiedział o co chodzi :rant:

To fakt.. Jak na tym podjeździe jest śnieg to diabeł ręce zaciera :naughty:

Opublikowano

odkryłem, czemu aku padł! Przez radio... cały czas odbierało, nawet jak auto stało wyłączone, a panel zdjęty. Z 5min się męczyłem, jak je skutecznie wyłączyć i udało się! Parówa pali za każdym razem, fakt słabo, bo ją to radio potargało, ale jak doładuję powinno być ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.