Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chyba lepiej by wyszło gdybyśmy się zrzucili na przesyłkę i zamówili wiecej ramek dla nas wszystkich. Moja ramka na tyle ma już połamane zaczepy a z przodu wożę reklame kolegi którą można by zmienić.

Dobry pomysł :thumbup1: Jak coś to też się piszę :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siemandero :naughty:

Opublikowano

:hi:

Gobi, to w podpisie to Twoje?!

Opublikowano

Co taka cisza jakby makiem zasiał ? :banan::banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
hi.gif

Gobi, to w podpisie to Twoje?!

nie wydaje mi się jak ostatnio jechałem jego furą to była jakaś bardziej granatowa :decayed: ale to był pierwszy stycznia więc mogłem mieć problemy z określaniem kolorów :polew:

Opublikowano

Moja fela będzie zrobiona :dancing:...mówiłem, że jak ktoś się zna na robocie to wszystko zrobi... :whistling:

A czerwone jeżdżą już na Mercu W210...i chyba tam zostaną

Opublikowano

Pany proszę mi doradzić czy brać te opony z felgami ?

Maja przejechane 4k km i sa o rozmiarze 235/45/17

http://images41.fotosik.pl/1370/add7f19943f32412med.jpg

http://images47.fotosik.pl/1424/84d1b9ce40654757med.jpg

Musze podjąć męską decyzje.

Te co mam teraz bym na zime zostawił.

Opublikowano
Pany proszę mi doradzić czy brać te opony z felgami ?

Maja przejechane 4k km i sa o rozmiarze 235/45/17

http://images41.fotosik.pl/1370/add7f19943f32412med.jpg

http://images47.fotosik.pl/1424/84d1b9ce40654757med.jpg

Musze podjąć męską decyzje.

Te co mam teraz bym na zime zostawił.

A to ori?

Opublikowano

To są ori :) Sprawdź przed zakupem, czy któraś felga nie jest przypadkiem krzywa. Oponki maja 4k KM, ale nie zaszkodzi sprawdzić DOTa oraz czy nie ma gdzieś jakiegoś wybrzuszenia. Sprawdź jeszcze czy nie są popękane z brzegu.

Opublikowano
To są ori :) Sprawdź przed zakupem, czy któraś felga nie jest przypadkiem krzywa. Oponki maja 4k KM, ale nie zaszkodzi sprawdzić DOTa oraz czy nie ma gdzieś jakiegoś wybrzuszenia. Sprawdź jeszcze czy nie są popękane z brzegu.

Dziękuje za wskazówki :wink:

Opublikowano
Tak potwierdza to poniższy link.

http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/17-audi-wheels-oem-5x112.htm

a4 17 5 spoke

Ten link tego nie potwierdza...mówi jedynie, że taki wzór był ofetowany przez audi. A przyjaciele z dalekiego wschodu produkują repliki, dlatego pytam czy ori... Ale jak ori i Ci pasują to bierz :good:

Opublikowano
  • Autor

Arek wrzuć foty swoich czerwonych felg :naughty: Mi od roku czasu chodzi po głowie żeby pomalowac swoje fele w kolor Twojego nadwozia

Opublikowano

Na swoim aucie fot nie mam...mam tylko foto jak jeszcze były na aucie kumpla :wink: ale to 19" było i poszły w piz*u...ale w rodzinie zostały :decayed:

Zawsze można walnąć jakieś VT z felami w takim kolorze i zobaczymy jak to wygląda :decayed: Ja pozostaję przy swoich 17" na razie...tylko nie wiem w jakie barwy je walić :eusathink:

Opublikowano
Tak potwierdza to poniższy link.

http://www.myturbodiesel.com/1000q/wheels/17-audi-wheels-oem-5x112.htm

a4 17 5 spoke

Ten link tego nie potwierdza...mówi jedynie, że taki wzór był ofetowany przez audi. A przyjaciele z dalekiego wschodu produkują repliki, dlatego pytam czy ori... Ale jak ori i Ci pasują to bierz :good:

Kurde nie wiedziałem, że nawet takie bajery robią. :slina:Da się to jakoś sprawdzić czy jest ori ? Np od wewnatrz powinny być jakieś kody ?

Opublikowano

Czy kody jakieś to się nie orientuję ale raczej powinno pisać jakieś "Germany" czy coś w ten deseń :wink:

Opublikowano

Powiedzcie Panowie, gdzie k***wa zrobią mi porządnie zbieżność w A4 ? Dzisiaj byłem na Komandorskiej za Arkadami, jest gorzej niż było... Jutro jadę odebrać kasę, ileż można jeździć.

Opublikowano

Ja robiłem w golfie III na małopanewskiej w boschu, skasowali mnie 190 zł bo koleś nie mógł odkrecić końcówki drążka. Średnio byłem zadowolony.

Dostałem karte z przed i po. i tyle.:thumbdown:

Opublikowano

190 zł ? Łooo matko. Generalnie większość warsztatów, gdy słyszy zbieżność w A4 mówi od razu "nie podejmujemy się". Spotkałem już ze 4-ema takimi punktami :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.