Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówiłem Ci, że dopiero jak będę w Polsce ;)

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

Podejrzewam, że trafisz szybko tą oponę, bo to młoda opona, 2010 rok, także raaaaj. Na gg Ci wiadomość zostawiam.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zna ktoś we wrocku jakiegoś ogarniętego tapicera? Chciałbym obszyć kiere, ale nie wiem gdzie się z tym udać

Opublikowano
Zna ktoś we wrocku jakiegoś ogarniętego tapicera? Chciałbym obszyć kiere, ale nie wiem gdzie się z tym udać

Odezwij się do regusia.... będziesz musiał wysłać ale zrobi fest.

http://a4-klub.pl/vb/member.php?1987-raggaman

Tylko po weekendzie bo przez weekend pewnie nie odpisze... będzie zajęty chlaniem na zlocie.

Opublikowano

Dokładnie, Bukowina Tatrzańska w ten weekend. Hornet, urodziłeś??

Opublikowano

Nie, czekamy dalej jak dośrody nie wyjdzie to jedziemy na wywołanie... moja chatę posprzątała, okna umyła i nic... po schodach chodziła.. a mały nie ma chęci się gramolić.

Opublikowano
  • Autor

Kaju on nie rodzi tylko żona... u Ciebie było jakoś inaczej ? :kox:

ja tam miałem sie urodzić 13 i 13 dni siedziałem... też mi nie było spieszno

Opublikowano

Wiem, że on nie rodzi, ale tak się jakoś wiesz krócej pisze czy urodził :P

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:bry maniaki

Opublikowano

Witam, pisałem na battaliionie, tutaj też się podzielę.

Ludzie to są jednak idioci. Nie chciałem się wtrącąć w jego "działalność". Chop ma pseudo chipmajster master evo zakład pod Wrocławiem. Znam go jeszcze od czasów klubu Omegi. Zawsze patrzyłem na jego działania z przymrużeniem oka, lecz dzisiaj nie wytrzymałem patrząc na jego opis na gg, to padłem cycami na podłogę. "Audi A4 1,8T 180KM 96r + większe turbo wyszło 310KM i 420NM" no przecież to woła o pomstę do nieba, auta hamują na hamowni Dynomet. Taką którą zakłada się na koło. A później podjeżdża na spota taki gość, który robił furę u niego. Chwaląc się, że ma 300 kucy. To tak z rana ode mnie, chyba potrzebowałem się uzewnętrznić.

Opublikowano
Witam, pisałem na battaliionie, tutaj też się podzielę.

Ludzie to są jednak idioci. Nie chciałem się wtrącąć w jego "działalność". Chop ma pseudo chipmajster master evo zakład pod Wrocławiem. Znam go jeszcze od czasów klubu Omegi. Zawsze patrzyłem na jego działania z przymrużeniem oka, lecz dzisiaj nie wytrzymałem patrząc na jego opis na gg, to padłem cycami na podłogę. "Audi A4 1,8T 180KM 96r + większe turbo wyszło 310KM i 420NM" no przecież to woła o pomstę do nieba, auta hamują na hamowni Dynomet. Taką którą zakłada się na koło. A później podjeżdża na spota taki gość, który robił furę u niego. Chwaląc się, że ma 300 kucy. To tak z rana ode mnie, chyba potrzebowałem się uzewnętrznić.

1. Z 1.8T można zrobić 300KM ale połowę gratów trzeba wymienić :decayed:

2. Który to taki chipmajster ? Dawaj info

Opublikowano
Opublikowano

Chwalą się tym nawet na głownej stronie :polew:

Opublikowano

Trzeba by jakoś złapać pacjenta co ma te kunie i zrobić pomiar na normalnej hamowni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tyle wystarczy... proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie do kosza :facepalm::laughing2:

temu panu ponoć parę silników eksplodowało :naughty: jak wygooglacie autoseba to ciężko znaleźć dobrą opinię.

Opublikowano

widzialem troszke eksplzji, ale eksplodujacy silnik...hm, ciekawi mnie to :D

Opublikowano
  • Autor

nie widziałeś nigdy korby wyjętej przez pana Niutona bokiem silnika albo podniesionej główki przez tłok ? :naughty:

Opublikowano

no nie :P ale inne rzeczy za to tak :P

Opublikowano

ja myślę, że to literówka, pewnie zrobili 510KM

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::grin:

Założyłem lato :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.