Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyjechać czy nie przyjechać ???

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hornet masz być ! ja tez będę :D:D

Opublikowano

NO dobra to zbieram się :decayed:

Opublikowano
Witam Koledzy

Potrzebuję namiary na jakiś serwis opon we Wrocku taki z mądrymi cenami opon. Potrzebuję kupić dwie Pirelli Cinturato P7 205/55/16 i na miejscu wrzucić na felgi. Termin Wielki Piątek. Znacie kogoś takiego?

Kup opony na np. opony.com przyjdą w 3 dni i załóż np. na małopanewskiej koło kauflanda i shella. Skasował mnie 60 zł za wyważenie 4 kół i założenie, ma czynne od 8 do 20. Mam telefon jakby co.

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

http://allegro.pl/silnik-avj-1-8-150km-audi-a4-z-montazem-i2180659439.html

Opublikowano

Spoko szczuras na allegro są po 14zł ale dzięki stary

Opublikowano

Krystian ja kupiłem z allegro po 11zł za sztukę. Za cholerę nie kupię więcej zamienników. Wyglądać wyglądają, ale jak nie są założone na samochód. Spasowanie lipne, zatrzaski tak trzymają, że po przejechaniu kilku kilometrów podjeżdżam pod dom, paCZe, a tam jedna już leży pod zderzakiem. A ta cena nie jest zła.

Opublikowano

Aleee dzisiaj duuuzo ludzi bylo! :D Zawsze tak jest licznie?:D:decayed::banan:

Opublikowano

A ile było?

Opublikowano

kaju, chetnie bym Ci powiedział (ale jestem nowy, i nie wszystkich pamietam....) cos w okolicach 12-14 osob? Nie chce sie bardzo pomylic...

e9matic, dzieki za podwozke!

Opublikowano

No to ładnie było :) pamiętam w grudniu jak byłem w kraju jak podjechałem, to mimo piździawy było bodajże 7 aut? A latem było nas wiele więcej :)

Opublikowano

Tez bylem dzisiaj na gieldzie, lipa coraz bardziej :facepalm: Najgorsze ze po poludniu sie umowilem z gosciem na ogladanie a3, dojezdzam dzwonie a on ze za 4h, cos zaczal sciemniac, wracam na chate a ogloszenie usuniete, sprzedal, nie lubie takich frajerow .... :doh:

Opublikowano

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

http://allegro.pl/silnik-avj-1-8-150km-audi-a4-z-montazem-i2180659439.html

Daleko od Wro.. szukaj na spokojnie jak myślisz poważnie. Można rozmawiać czy ktoś nie przyjmie w rozliczenie Twojego silnika w końcu ledwo co masz tam najechane km.

Opublikowano
  • Autor
Spoko szczuras na allegro są po 14zł ale dzięki stary

nie kupuj zamienników jak Kaju pisał bo to śmiecie źle odlane. Jak kupisz to mam fajne śruby na torx samogwintujące. Tyle że jak przyjdzie Ci się holować to musisz mieć taki na stanie :naughty: Teraz już chyba przykręcimy wszystkie kratki i to na 2 śruby (torx i krzyżak na każdej) co byś nie musiał więcej szukać po allegro.

Tez bylem dzisiaj na gieldzie, lipa coraz bardziej

Moja Ewa stwierdziła że teraz to jest "raj lumpiarzy" a nie giełda więcej śmieci jak części i aut. Dwie A4 na całej giełdzie i dreswageny gofry 3 generacji za 2800 :facepalm:

Hornet zobacz co znalazłem nawiązując do naszej rozmowy o swapie:

Szukaj szrotu który będzie miał anglika w komplecie bo doposażenie gołego słupka będzie cię kosztowało tyle co mała murzyńska wioska. Hornet dobrze prawi zostawić swój endżin w rozliczeniu.

latem było nas wiele więcej :)

Poczekaj aż będzie zorganizowana akcja grill na niskich łąkach nad odrą. Wtedy to dopiero się najedzie głodnych i spragnionych :naughty:

Opublikowano

No a za tydzień coś wymyślimy?

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli już to w sobotę. W piatek jestem w pracy do 23:15. Pizzę bym jakąś opier#olił :naughty:

Opublikowano

W sobotę mam chrzciny syna. W niedziele jestem na spocie i postanowione - jebać policmajstrów, robimy grilla :decayed:

Opublikowano

Ja nie wiem czy się na kolejny pojawię :whistling::whistling:

Opublikowano

Karolu, jeśli urodzisz (czyt. żona urodzi), to osobiście wpadniemy Ci złożyć gratulacje :yeee::drinks:

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Zbierzemy się w kupe i podjedziemy :kox:

Opublikowano
:hi: weźmiemy grilla ze sobą, nie martw się :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.