Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak skończyliśmy tą nierówną walkę :kwasny: jutro ciąg dalszy jak nakupię maneli.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co poumierało w furach? W audi zacisk tylko, czy coś jeszcze Ci doszło Maćku?

Opublikowano
  • Autor

W audi zacisk w hujdaju skończyła się iskra w garnkach. Aktualnie jeżdżę paliwożernym saabem.

Opublikowano

je...na mać !! w systemowej przeglądarce działa a na operze mini nie chce działać poprawnie... nie można odpowiedzieć na wątek. Niech ktoś sprawdzi czy może odpowiadać na wątki w operze mini (wersja mobile)

Opublikowano

siema mi na opera mobile 10 smiga

Opublikowano
siema mi na opera mobile 10 smiga

A na operze mini ? 6,5

Opublikowano

Nie wiem i nie będe wiedział :naughty: nie posiadam takowej

Opublikowano
Kolego, na pewno nie ma lansu audicami jak niektórzy myślą, po prostu spotykamy się, gadamy, żatujemy, czasami nawet się na piwko skoczy :wink: ja akurat jestem gościem specjalnym (ale sobie wlałem :facepalm: ), ale masz mniej więcej przedstawione jak to wygląda :wink: atmosfera jest naprawdę przezajebista :)

nie chodzi mi tutaj o zaden lans czy cos w tym stylu kazdy jezdzi tym na co go stac albo tym co kocha i ja to szanuje poprostu poznac nowych ludzi wymienic sie doswiadczeniami, nigdy nie bylem na takim spocie wiec pytam o wszystko :)

---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:36 ----------

gumis, ja jestem swiezakiem i wczoraj bylem pierwszy raz na takim spocie. Auta nie posiadam - dopiero przymierzam sie do zakupu. Jak wyglada taki spot? Normalnie, ludzie w porzadku, i gadasz z nimi normalnie, wymieniasz doswiadczenia, zdobywasz wiedze (jak w moim przypadku :P)

Co robia? Zalezy, od tego na co jest ochota :P

A ile trwa? Zalezy jak stoi ekipa z czasem:P

Polecam, spoty, bo ludzie sa ogarnieci, i z kazdym idzie pogadac :)

to pisalem ja, frajdej (lekko na***ony), ale szczerze :wink:

spoko na pewno sie zjawie jak tylko przyjade, atmosfera jak jest dobra to reszta tez jakos pojdzie :)

Opublikowano

Zapraszamy:banan::banan:

Opublikowano

uooooo....posta napisalem, nie pamietam nawet....:drinks:

Hornet, mam w planach powrot na dziki wschod - Puławy :hi:, jakieś zlecenie do przewozu?

BTW, cyganie juz nie chca placic bigosem...

Opublikowano

nie ma nic do transportu. Jak coś będzie to pierwszy napiszę do Ciebie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Karolu zanabyłem dzisiaj aparat zapłonowy. Mój nos dobrze podpowiadał że tu tkwi problem :naughty:

Opublikowano

frajdej :

Ja mam naczepę cyganów do przewiezienia,dosz rode ? :naughty:

Hornet :

Ja na operze mini,na nokia c5. Wszystko okay .

Będę zmieniał olej,co polecacie ? Na czym jeździcie ?

Opublikowano

Będę zmieniał olej,co polecacie ? Na czym jeździcie ?

Ja polecam Motula 5w40 X-Cess 8100, Na Obornickiej, koło stacji Shell maja Ori z Francji.

Opublikowano
Karolu zanabyłem dzisiaj aparat zapłonowy. Mój nos dobrze podpowiadał że tu tkwi problem :naughty:

Założyłeś już ? Czy dzisiaj garage ?

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

frajdej :

Hornet :

Ja na operze mini,na nokia c5. Wszystko okay .

Opera dała ciała .. pod BB coś skopali.

Opublikowano
  • Autor

Ojciec dzisiaj walczył jak byłem w pracy. To paliwożerne kurwiszcze zwane saabem orypało mi dzisiaj 10 litrów na 55 kilometrów :facepalm: Jutro go oddaje i trzymam się z daleka od niego. :decayed:

Opublikowano

Będę zmieniał olej,co polecacie ? Na czym jeździcie ?

Ja polecam Motula 5w40 X-Cess 8100, Na Obornickiej, koło stacji Shell maja Ori z Francji.

Łot prajs?

Opublikowano

Ja motule biorę od niego

http://www.oiluks.pl/

Sprawdzałem go w motul polska i powtwierdzili mi partię od niego. Lokalizację ma blisko mnie :decayed: Tylko nie wiem dlaczego ma taki adres ..

ja byłem u niego ale na Horbaczewskiego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.