Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja dałem 1600 za swoje bbs rs ii z oponami :o

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja za swoje r.o.d rondell z gumami 750zł :whistling::naughty: tyle że 17"

Opublikowano

No tak ale to nie sa oryginalne fele, a tylko takie preferuje. Mam takie zboczenie i tyle :grin:

Opublikowano

A mi się wydaje, że lubisz przepłacać :whistling::decayed:

Opublikowano
A mi się wydaje, że lubisz przepłacać :whistling::decayed:

:doh:

Jak bym lubiał przepłacać dalej bym jeździł tym A4 ALT :grin:

Opublikowano

Włóż porządne koło, a nie pier**lisz się w półśrodki:wink:

Opublikowano
Włóż porządne koło, a nie pier**lisz się w półśrodki:wink:

dobrze gada :thumbup1:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

:siema:

Opublikowano
Włóż porządne koło, a nie pier**lisz się w półśrodki:wink:

Twoim zdaniem jakies made in chaina bedą lepsze ? Aby utrzymać auto w porządku chce założyć tylko oryginalne, reszta to szmelc dla mnie. Po za tym to auto ma byc komfortowe, a nie jakaś gleba i takie tam 20". Takie tjuningi mnie nie rajcują. Lata Golfa II z BBS i niskoprofilowanymi oponami mam już za sobą.:decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

Od zawsze na forum jest ... glebuj auto, rób program, zmieniaj turbo i za***rdalaj.......

Niektórym nie jest to potrzebne albo inaczej użytkują auto. Raz widziałem gościa jak paskiem na 19" i glebie wjebał się na budowę i utknął :polew: miałem przedni ubaw.

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Qrak - coś powinno się pojawić w przyszłym tygodniu. Mam informacje, że może pojawi się A4 u komora ale jeszcze nie wiem jakie.

Opublikowano
Włóż porządne koło, a nie pier**lisz się w półśrodki:wink:

Twoim zdaniem jakies made in chaina bedą lepsze ? Aby utrzymać auto w porządku chce założyć tylko oryginalne, reszta to szmelc dla mnie. Po za tym to auto ma byc komfortowe, a nie jakaś gleba i takie tam 20". Takie tjuningi mnie nie rajcują. Lata Golfa II z BBS i niskoprofilowanymi oponami mam już za sobą.:decayed:

Podróby i owszem ,lipa.

Ale mając BBS- y nie utożsamiam się z Golf-istami a kupiłem je za 1000 z gumami

Te felgi z ogłoszenia wyglądają jak kupa i usłyszałeś to od kilku osób ale jeśli tobie się podoba to przecie nikt w poprzek...

Pozdro

Opublikowano

:hi:

Karol, czekam an cynk :naughty:

będzie ktoś dzisiaj? ja moge się nie wyrobić. Przyjechałem do dziewczyny, do Mirska i mogę nie wrócić przed 18 :kwasny:

Opublikowano

Mnie nie ma - rodzinka się zjechała, Tomek, w tygodniu jak tylko poskładam auto będę leciał do Ikei bo moja pani sobie coś tam upatrzyła to wtedy podjadę. Ale zanim to poskręcam to podejrzewam wtorek środa najszybciej :kwasny: 3/4 silnika i sanki wyjechały z auta... :facepalm:

Opublikowano

kto dzis jest bo nie wiem czy ruszać tyłek

Opublikowano

siema, tacierzyński czas zacząć :naughty:

Opublikowano
siema, tacierzyński czas zacząć :naughty:

ile jest tego tacierzyńskiego ? ja od listopada do stycznia zaczynam

Opublikowano

10 dni bez przerywania.

Opublikowano
10 dni bez przerywania.

niech sobie Państwo w d*pę wsadzi te 10 dni. Paranoja jakaś.

Opublikowano

a mogą to jest nie obowiązkowe wiec mozesz powiedziec ze 10 dni to za mało i nie bierzesz wcale :D

Opublikowano
a mogą to jest nie obowiązkowe wiec mozesz powiedziec ze 10 dni to za mało i nie bierzesz wcale :D

Całe szczęście, że człowiek zmądrzał i nie siedzi na etacie.

Opublikowano

Jak tam te wasze spoty bo ja się ciągle wybieram i dotrzeć nie mogę :P a w niedziele znowu mecz żużlowy i to mega ważny bo jak przegramy to 1 liga :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.