Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

pany dzisiaj zamykam liste na opony jakby co to pisać do 18.

dla mnie dodatkowo jeden kpl zaraz ogarnę i dopisze w temacie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok

Opublikowano

Ryczę ze śmiechu:grin:

Skoro światła w celach już pogaszone to szwagroszczak yebnie wiersz z wytwórni ZK Rawicz pt. "Krasna Kanioła"...

Planeta kopsa żaru, ptaszki gicio cieniują.

Traktem buja się Krasna Kanioła targając samarę.

Zza krzaka wyknaja się Skowyr Multirecydywa – susząc tryby.

Truknął – pucuj się – Krasna Kanioło. Dokąd się bujasz?

Co tam taskasz w samarze?

Krasna Kanioła kryje patrzałki i truka: doginam do Zgredki Korniszonki

i targam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.

Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawą i bujną w las.

Buja się buja, kika – jest jama. Obciął w koło – gicio – warknął.

Podklepał, zataranił do klapy.

Pucuj się – zatrukała mu Zgredka.

– To ja Krasna Kanioła, przytargałam Ci rakiete z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.

– Gicio – zatrukała Korniszonka stargając się z koja.

Odsznurowała klapę i legła z powrotem na gondoli.

Wtem w klapie wyknajał się Skowyr i obciął sprawę jak komornik szafę.

Wjechał pod mańkę, prosto pod kojo Korniszonki.

– Wskaż co przytargałaś – truknęła Zgredka.

Wtem Skowyr Multirecydywa mlasnął lizawa, warknął i zarzucił Zgredkę.

Zasznurowła klapę i bujnął się na gondolę.

Tymczasem Krasna Kanioła buja sięprze gaj – podjeżdża pod chate,

podklepuje i tarani do klapy.

– Zgredka! – pucaj się!

– Kto tam! – odtruknął Skowyr.

– To ja Krasna Kanioła, przytargałam rakietę z szamunkiem, jarunkiem i czajunkiem.

– To gicio! – truknął Multirecydywa, bryknął z woza i odsznurował klapę.

Klapa pękła iKrasna Kanioła wjechała pod mańkę.

Obcieła sprawę i truknęła – Siema Zgredka! Skąd u Ciebie takie duże patrzałki i blindy na kichawie?

– Żeby Cię mogła gicio obciąć.

– A po co Ci takie duże radary?

– Żebym mogła Cię gicio słuchać.

– A po co Ci takie duże i długie tryby?

– Żebym Cię mógł wszamać – truknął Multirecydywa i zarzucił Krasną Kaniołę.

W tym samym czasie koło chaty bujał się gajowy Marucha. Obciął przez lipo pod mańkę Korniszonki i przyuważył Skowyra Multirecydywę w gondoli Zgredki.

Maruch przetargał się przez bardachę pod mańkę, wytargał giwerę i wykręcił dziesionę na Multirecydywie.

Po tym pochlastał samarę i wytargał Krasną Kaniołę i Zgredkę Korniszonkę.

Strzały usłyszeli gady i wjechali pod mańkę. Okazało się jednak, że gajowy Marucha miał ćwiarę z kozakiem i wszyscy wyjechali na wolkę.

Opublikowano
  • Autor

o f*ck... kto sie przypucował z taką grypserą ? :grin:

wrzuć mi dane na PW :naughty:

Opublikowano

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

Ktoś musiał ładnie przy tworzeniu tego przydrynić, k**wa padłem :nabijasie:

Opublikowano

sie symetria przypomniala :decayed: a moze ty z naczelnikiem makowca wpierda*asz, a potem sie prujesz pod cela? hehe

Opublikowano

Hehe. No to się pilnuj, bo wykurwisz tak jak tamten na harem i Ci dupsko pęknie:grin:

Opublikowano

Dokładnie, gity Ci gwint zerwą, naleją do pełna fuge zaciągną i się okaże że nabity jesteś :polew:

Opublikowano

Kaju widzę auto poszło w świat :wink:

...nie pogratuluje :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

głupie rzeczy po pijaku ludziom do głowy przychodzą ... :whistling:

autobus.jpg

zastanawiałem sie wczoraj co się stanie jak wiatr w nocy zawieje... :kox: chłopaki by mieli sporo zbierania.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

AAaaAA i takiego jeszcze znalazłem u siebie na trawniku parę dni temu. Ciekawy jestem czy na spot zajedzie.

2012_10_10_074.jpg

<br /><br />

Opublikowano

panowie bedzie ktos dzis na grabiszynskiej w parku o 14?

9573055.jpg

Opublikowano

A u mnie dzisiaj t4 wpadło do rowu centralnie frontem...ciągnął za sobą przyczepę to go nakryła normalnie :doh: Kierownik trafił na sor...

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

panowie bedzie ktos dzis na grabiszynskiej w parku o 14?

http://www2.picturepush.com/photo/a/9573055/img/9573055.jpg

Nie chce mi się kręcić gwintem :whistling: a kozą nie wypada :decayed:

Opublikowano

Mnie nie ma we Wro:whistling: I też by mi się nie chciało kręcić:decayed:

Opublikowano

Ja nie mam odpisowanej fury także nie wpadam bo powiedzą, że parch.

Opublikowano

W sumie to można by jechać się znietrzeźwić ale nie mam kierowcy :whistling:

Opublikowano
  • Autor
cff427a01f3a78a0e2cb067483c9286b.jpg?1350042255
Opublikowano

Oklejałeś już lampki? :decayed: Zostało coś? :wink:

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

RWD Polo VR6 Turbo first drive on 0,7 Bar Boost by Kyle - YouTube

1:45 najlepszy komentarz :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak oklejałem :wink: zdążyłem nawet już zerwać wszystko wPiSdu... :doh:Dla Ciebie zostało jeszcze trochę. Masz jakieś kawałki tej żółtej ? chciałem sobie us`y w hujdaju na migaczach porobić :naughty:

Opublikowano

Czemu zerwałeś? :eusathink: To weź mi jutro zabierz tą folie :decayed: A żółtej nie mam... zostały mi wtedy jakieś tam skrawki, które poszły z dymem :doh: Kaju może jeszcze ma...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.