Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym roku kupie jednak zimowe, bo będę jechał na święta w góry a tam na bank się przydadzą. W tamtym roku a4 przejeździłem na letnich :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tam miesięczne koszta oleju przewyższały koszt zimówek więc byłeś usprawiedliwiony. :naughty:

Opublikowano

He he co wy za zime macie we Wrocku :grin:

jak bym we Wrocku mieszkal tez bym na zimowe nie zmienial :polew:

Opublikowano
  • Autor

zima nie musi być mocna... nie znasz naszych Wrocławskich drogowców :naughty:

Opublikowano

Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Opublikowano
Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Z h*ja spadłeś wujek?! Który to ząb?

Opublikowano

Może jakiś z przodu? 6k, to kurde duzy hajs...ale coz zrobic...moze chcesz, zalatwie Ci jakis z magazynu, zapasu wojennego?:)

Opublikowano

Widzę, że coraz bogatsze to społeczeństwo. Wychodzę dzisiaj z chaty a tutaj czerwone Ferrari Italia sobie jedzie, ale na jakiś dziwnych blachach później pod Głównym stoi sobie na światłach białe Gallardo Spyder na rejestracji DW :slina:

Opublikowano
Widzę, że coraz bogatsze to społeczeństwo. Wychodzę dzisiaj z chaty a tutaj czerwone Ferrari Italia sobie jedzie, ale na jakiś dziwnych blachach później pod Głównym stoi sobie na światłach białe Gallardo Spyder na rejestracji DW :slina:

Starzy pruszkowscy wychodzą z pierdla, kraj niebawem odżyje, co już widać chociażby po furmanach na ulicach :decayed:

Opublikowano
Dawać śnieg !!!! ZIMO NAKURWIAJ !!!!

Wujek tak balował, że stracił zęba :facepalm: pękł więc trzeba było go usunąć i będzie implant..... 6k pójdzie się jebać :kwasny:

Z h*ja spadłeś wujek?! Który to ząb?

4-ka

Spać nie mogę bo mnie ciągnie ta dziura po nim. Jeszcze młodemu się coś popierdzieliło i nie śpi.... teraz miał 3 dniówkę.... masakra jakaś. Mógłbym wybrać tańszą wersję,np most koronkowy ale jednak implant jest lepszy. Żeby to była 6, 7 to bym to olał ale bez 4 wyglądam jak pener z dworca. :grin:

Opublikowano

Co Ty gadasz, bez czwórki to taki kulturalny menel. Typowy menel, to bez jedynki czy dwójki. Bez czwórki tragJedJi nie ma. No ale jak ma Cie wpieniać, to sprzedaj czerwonego i wkładaj monete w pape. Interes życia :decayed:

Opublikowano

Obędzie się bez sprzedaży... szkoda tylko kasy ale cóż. Sergiej mówi, żeby złotego sobie wstawić :polew:

Opublikowano

Nie nie nieeee nie... Bo na dworcu Ci nie odpuszczą... :nabijasie:

Opublikowano

jeżdżę dieslem ... nie wydaję na paliwo to mam :polew:

Opublikowano

Z platyny sobie walnij:grin:

Opublikowano

hornet, moj tata robi na azotach, to moze jakis z kwasowki by Ci zrobili?:D

Opublikowano
hornet, moj tata robi na azotach, to moze jakis z kwasowki by Ci zrobili?:D

w których azotach ?? mam coś dla azotów :decayed:

Opublikowano

a co potrzeba? pw

Opublikowano

hornet w rawiczu masz całe dwie szufladki ( szczęki) za 550 zł na miejscu :decayed: no i opon nie zmienię pogoda szajse

Opublikowano
hornet w rawiczu masz całe dwie szufladki ( szczęki) za 550 zł na miejscu :decayed: no i opon nie zmienię pogoda szajse

ale implant to nie szuflada :facepalm: pier**le wynalazki chce mieć dobrze zrobione a nie jakieś prowizorki....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.