Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koniec chlania panowie :facepalm:

Błądzisz :drunk::decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawy rodzinne mnie do tej decyzji posunęły... :facepalm:

Opublikowano

Aaa... to całkiem inna sprawa :thumbup1: Myślałem, że się zestarzałeś już :decayed:

Opublikowano

W marcu siostry mąż 37, w czerwcu kuzyn 33, dzisiaj mąż kuzynki szwagra 36 lat. Szok co się z tym światem dzieje :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj odpuszczam.

Opublikowano

Hornet masz kontakt do Twojego koleżki zajmującego się terminalami? Wkurwili mnie dzisiaj w sklepie do którego chodzę od dziecka, dziady j**ane od 15 zł obsługują. Człowiek chciał się napić Ice Tea, a tu c**j. Więc zrobię im jutro sajgon, Kolporter ich obsługuje.

Opublikowano

No to dzwonisz do Kolportera, do swojego banku i cześć jak czapka.

Opublikowano
  • Autor

pany szukajcie mi kupca na furę. Zrobię dobrą cenę bo mi terenówka ucieknie :kwasny:

Opublikowano

Spartan pisałem Ci pw odnośnie ramki, ale zapomniałem jej zabrać :facepalm: Może w niedzielę na spota wpadnę to Ci podrzucę.

Opublikowano
pany szukajcie mi kupca na furę. Zrobię dobrą cenę bo mi terenówka ucieknie :kwasny:

A co z B6?

Opublikowano

Ja już mam B6, także niedługo zawine na spota :decayed:

Opublikowano
Spartan pisałem Ci pw odnośnie ramki, ale zapomniałem jej zabrać :facepalm: Może w niedzielę na spota wpadnę to Ci podrzucę.

Wiem, przeczytałem i zapomniałem odpisać :doh: ale spoko, nie pali się :wink: też w niedziele powinienem być :wink:

Opublikowano
  • Autor
pany szukajcie mi kupca na furę. Zrobię dobrą cenę bo mi terenówka ucieknie :kwasny:

A co z B6?

musiałbym brać w avancie a nie bardzo podoba mi się ta opcja. Będę dojeżdżał b6 targając przyczepy to nie zdążę na zawieszenie i silnik zarobić. Muszę tymczasowo kupić coś taniego w utrzymaniu i chyba niestety w dieslu.

Opublikowano

musiałbym brać w avancie a nie bardzo podoba mi się ta opcja. Będę dojeżdżał b6 targając przyczepy to nie zdążę na zawieszenie i silnik zarobić. Muszę tymczasowo kupić coś taniego w utrzymaniu i chyba niestety w dieslu.

Świat staje na głowie :co: Szczuraz w dieslu :ON:

:decayed:

Opublikowano

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi: chce wymienic tarcze z tylu a mam ja razem z lozyskiem, nie chce nabijac mlotem :decayed: ma ktos dostep moze do wyciskarki, zeby je ladnie nabic?Oczywiscie odwdziecze sie jakim 4ro pakiem :wink:
Opublikowano
  • Autor
W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

nie grupa vag nie wchodzi w grę :wink:

Opublikowano

Na co tam polujesz? :wink:

Opublikowano
W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

nie grupa vag nie wchodzi w grę :wink:

Uwierz mi, że za te kilka słów masz od nas tutaj wszystkich zebranych kopacza w dupacza :whip2:

Opublikowano

:hi:

Co tu się dzieje.... szczur i TDI ..... :shock3: w końcu zmądrzałeś i poczujesz moc :naughty:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

W TEEEEEE DEEEEEEEEE IIIIIIIII ??????????????????:polew::polew::polew::polew::polew:

Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża :grin: był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.