Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie macie kogoś kto zrobiłby to jakoś bez straty np podszybia za normalną kasę??

Nie bardzo chcę wkładać w to ręce sam bo jak zwykle zostanie mi garść śrubek :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie macie kogoś kto zrobiłby to jakoś bez straty np podszybia za normalną kasę??

Nie bardzo chcę wkładać w to ręce sam bo jak zwykle zostanie mi garść śrubek :)

To wtedy jedziesz do naszego króla złomu i odzyskujesz na dobry browar :decayed:

Opublikowano
Nie macie kogoś kto zrobiłby to jakoś bez straty np podszybia za normalną kasę??

Nie bardzo chcę wkładać w to ręce sam bo jak zwykle zostanie mi garść śrubek :)

To wtedy jedziesz do naszego króla złomu i odzyskujesz na dobry browar :decayed:

No coś w tym jest :)

Opublikowano
Nie macie kogoś kto zrobiłby to jakoś bez straty np podszybia za normalną kasę??

Nie bardzo chcę wkładać w to ręce sam bo jak zwykle zostanie mi garść śrubek :)

To wtedy jedziesz do naszego króla złomu i odzyskujesz na dobry browar :decayed:

No coś w tym jest :)

Gdyby to było lato...

Opublikowano
  • Autor
Nie macie kogoś kto zrobiłby to jakoś bez straty np podszybia za normalną kasę??

Nie bardzo chcę wkładać w to ręce sam bo jak zwykle zostanie mi garść śrubek :)

kurak miał ten problem i gdzieś to robił napisz do niego

Opublikowano

Spoko, już się ustawiłem do warsztatu..

Nie krzyknęli tyle ,żebym sam się za to chciał zabierać :)

Opublikowano

:hi:

Nie wala się gdzieś komuś reduktor do butli gazowej 11kg propan-butan?

Opublikowano

Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

Opublikowano
Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

A co tgam takiego się dzieje, lampy trzeba targać, czy jak?

Opublikowano

Nie trzeba wyjmować jest dojście od tyłu, ale nie chce nic spartaczyć.

Opublikowano

Zobaczym na spocie :hi:

Opublikowano
Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

:facepalm:

Opublikowano
Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

:facepalm:

Co zrobisz, leniwy chłop :decayed: a może inaczej, nie leniwy, tylko włącza sobie tryb oszczędzania energii :decayed:

Opublikowano
Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

:facepalm:

:polew:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Pomógł by mi ktoś wymienić żarniki oraz zarówki H3 ?

:facepalm:

Co zrobisz, leniwy chłop :decayed: a może inaczej, nie leniwy, tylko włącza sobie tryb oszczędzania energii :decayed:

Może zrobił bym to sam ale nie mam kompletnie narzędzi.

Opublikowano

albo masz ludzi od tego :whistling:

Opublikowano

bry :hi: oj emil emil

Opublikowano

Ku@!a zagotowałem dzisiaj hondę :facepalm: ...wentylator się spalił :facepalm:

Opublikowano
Ku@!a zagotowałem dzisiaj hondę :facepalm: ...wentylator się spalił :facepalm:

Dobrze, że nie AKNa.

Opublikowano
Ku@!a zagotowałem dzisiaj hondę :facepalm: ...wentylator się spalił :facepalm:

to 300 już nie lata ? :decayed:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Spoko, już się ustawiłem do warsztatu..

Nie krzyknęli tyle ,żebym sam się za to chciał zabierać :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zatartych-wycieraczek-30501/

Ogarnij to i sam zrobisz....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.