Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za pamięci zapisałem sobie numer w telefonie bo nawet o tym zapomniałem :polew:

puszcze ci sygnała to będziesz miał moj.

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

no ja z rana też mam parę rzeczy do zrobienia koło południa się zgramy

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowiee, kto ma klatkę do oddania, proszę o jakiś kontakt do siebie na PW, jutro z rana ma do mnie przyjechać "paczka"

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

jutro z rana będę dzwonił (o ile będę miał nr) :wink:

Opublikowano

kurczak będzie miał chomika? jakąś krzyżówkę planujesz? :wink:

Opublikowano
kurczak będzie miał chomika? jakąś krzyżówkę planujesz? :wink:

:grin:

nowy gatunek rozkminiam :decayed:

Opublikowano
kurczak będzie miał chomika? jakąś krzyżówkę planujesz? :wink:

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika. To tak jak z Chińczykami - tańsza siła robocza :wink:

Opublikowano

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika.

Jakim cudem skojarzyłeś te dwa fakty ze sobą to ja nie mam pojęcia :facepalm:

Opublikowano

Pany jakiś spot w tą niedziele bedzie ?

Opublikowano
Pany jakiś spot w tą niedziele bedzie ?

hmm chyba będzie jak tylu zainteresowanych :decayed:

:hi:

Opublikowano

Po prostu zepsuła mu się niszczarka do dokumentów i zamówił chomika.

Jakim cudem skojarzyłeś te dwa fakty ze sobą to ja nie mam pojęcia :facepalm:

Bo kartka papieru w łapkach takiego małego chomika to istne szaleńśtwo wiórków i trocin :wink:

Opublikowano
Pany, potrzebuję na już klatkę dla chomika. Ma ktoś?

Też mam klatkę, do tego kółko, poidełko chyba i coś jeszcze. jeśli chcesz to ci to dam. tylko musisz podjechać. bo nie wiem czy będę jechał do wrocka.

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

emay ogarnąłeś temat z tym obszywaniem tapicerki?? koło milicza na wiosce jest gościu co to dobrze robi. widziałem mercedesa SEC'a jak zrobił w granatowej alcantarze normalnie pierwsza klasa

Jak możesz to zapodaj numer do niego.

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Będe lał lukoil pb 95 :grin:

W Twoim przypadku to nie zbyt dobry pomysł.... heheheh

Bo ?:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: BRY
Opublikowano

:hi::hi: jak panowie wyspani?? :D kto kawę bo zalewam ?? :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

mam do was takie pytanie , chciałem umyć silnik na myjni ciśnieniowej , i tu jest moje zapytanie od razu po umyciu mogę zapalić auto czy czekać jakiś czas??

Opublikowano

Nie rób tego :whistling:

Opublikowano
Nie rób tego :whistling:

dlaczego?? mówisz ze to zły pomysł??

Opublikowano

Osobiście nigdy bym nie oblał silnika wodą...

Kiedyś kuzynowi też odradzałem w cieniasie, mówił - "a przedmucham na koniec i będzie" w efekcie spalił wentylator :facepalm: A sąsiad (emeryt) uwalił ecu :thumbdown:

Lepiej kup preparat za 15zł i bądź spokojny :wink:

Opublikowano
Nie rób tego :whistling:

dlaczego?? mówisz ze to zły pomysł??

Ogólnie benzyniaków się nie powinno myć ze względu na iskrę która jest potrzebna podczas pracy silnika, ale ja to olałem i kiedyś umyłem silnik w golfie 3 najpierw poczekałem aby troche ostygł, potem popsikałem takim specyfikiem do czyszczenia silników i umyłem karcherem. Odczekałem 2 godzinki i go odpalilem aby sobie popyrkał na jałowym biegu. Robiłem to w lato. Żadnych problemów nie było z gubieniem zapłonu itp.

Opublikowano

hehe ja swojego passata b3 tez myłem w lato ale to u kumpla na warsztacie wiec tam mógł stać a na myjce z maska do góry go nie zostawię :) bo jeszcze rozkradną :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

znaczy tak chodzi mi o cala komorę pod maska bo jest zakurzona w hu.... a nie ma się kiedy za to zabrać i kar-szerem było by raz dwa (bo silnik suchy i czysty) czyli pozostaje gąbka , szmatka , wiaderko i ogien? :grin::grin:

Opublikowano

Ja myłem latem w 80 tce najpierw zdjąłem przewody kopułkę i palec i zastosowałem środek firmy K2 po umyciu poskładałem wszystko i żadnych problemów

Opublikowano
  • Autor

pierdzielicie oba swoje myłem karcherem, waliłem chemią i nie miałem problemów. Nie leje się bezpośrednio po skrzynkach z bezpiecznikami, wiazkach z wtyczkami i alternatorze. Odczekasz 20 minut aż wszystko spłynie i odpalisz do zagrzania się. Masz vałkę więc wnioskuję że chcesz olej spod pokryw zmyć :decayed: Jako chemię polecam karnet czy tam carnet kwas do felg. Ściąga wszystko oprócz lakieru.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.