Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie :facepalm: w GB jestem zawalony robotą po uszy. Nawet nie miałbym czym jechać, bo B6 jeszcze nie zrobione i nie opłacone :kwasny: musiałem spasować.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

och karol, były chyba już tego dwie czesci. twój przypadek to kolejna:decayed:

Opublikowano
och karol, były chyba już tego dwie czesci. twój przypadek to kolejna:decayed:

:decayed:

Opublikowano

A jedzie ktoś jeszcze z WRO? bo Hornetowi też coś wyskoczyło.

Opublikowano
A jedzie ktoś jeszcze z WRO? bo Hornetowi też coś wyskoczyło.

Chyba jako jedyny nas będziesz reprezentował, także tego :whistling:

Opublikowano
A jedzie ktoś jeszcze z WRO? bo Hornetowi też coś wyskoczyło.

Chyba jako jedyny nas będziesz reprezentował, także tego :whistling:

Ty mi lepiej powiedz kiedy w PL będziesz i do tego wrzucisz mnie w swój grafik :grin: bo ja często w Oleśnicy bywam konkretnie w Spalicach :grin: a jakoś tak od października jesteśmy umówieni :decayed:

Opublikowano
A jedzie ktoś jeszcze z WRO? bo Hornetowi też coś wyskoczyło.

Chyba jako jedyny nas będziesz reprezentował, także tego :whistling:

Ty mi lepiej powiedz kiedy w PL będziesz i do tego wrzucisz mnie w swój grafik :grin: bo ja często w Oleśnicy bywam konkretnie w Spalicach :grin: a jakoś tak od października jesteśmy umówieni :decayed:

A u kogo tam jesteś? Podrzuć na PW, tam się ugadamy :wink:

Opublikowano

tak

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

A jedzie ktoś jeszcze z WRO? bo Hornetowi też coś wyskoczyło.

niestety ... mogę jechać sam ale nie chce mi się rodzinki zostawiać

Opublikowano

Macie opłacone miejscówki na BT?

Opublikowano
Macie opłacone miejscówki na BT?

tak...

Opublikowano

To jest w ten pt?:decayed:

Opublikowano
To jest w ten pt?:decayed:

tak... ale jak pojedziesz to wiochy narobisz :polew: musiałbyś jeszcze do jarko dzwonić bo już pokoje rozlokowane a do naszego chyba ktoś wskoczył

Opublikowano
To jest w ten pt?:decayed:

tak... ale jak pojedziesz to wiochy narobisz :polew: musiałbyś jeszcze do jarko dzwonić bo już pokoje rozlokowane a do naszego chyba ktoś wskoczył

Nie musisz wspominać swoich doświadczeń na zlotach:decayed:

Opublikowano

jozek726 ma do oddania opłacony zlot.

Opublikowano

Sam nie będę za***rdalał, najebałbym się z szalenie przystojnym Karolem emigrantem:decayed:

Opublikowano
Sam nie będę za***rdalał, najebałbym się z szalenie przystojnym Karolem emigrantem:decayed:

Jesteśmy intacz :decayed:

Opublikowano

Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

Opublikowano
Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

Spanky ładne kreski maluje w Otwocku, koszt 500 zł. Wtrysków szukaj na alledrogo. Myślę, że ta cena z wtryskami nie jest tragiczna.

Opublikowano
Sorka że wtrącę jeszcze raz w swoim temacie i odbiję trochę od waszego :P

ale tak teraz pomyślałem że może ktoś z was chciał by polecić mi jakieś dobre i nie drogie miejsce w ADT tuning zaproponowali cene 1500zł za ich wtryskiwacze i zrobienie mapy macie coś tańszego godnego polecenia ?

pozdrawiam:hi:

a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.