Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:Zrobiłem dzisiaj "regenerację" nagrzewnicy 400pln w kieszeni :decayed: GORĄCO polecam :blowup:

potrzebuję skrzynię do mojego hujdaja ma ktoś może namiary na kogoś kto handluje SPRAWDZONYMI manelami do skośnookich bolidów ? Może być też skrzynia od lantry 1.5/1.8, lancera IV jakoś tam sobie to upcham :naughty:

Opublikowano

Ja po świętach też się zjawie :) na zlocie

Opublikowano
Ja po świętach też się zjawie :) na zlocie

na zlocie ? czy na SPOCIE ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

policja.jpg

ciekawe jak szybko je zawiną o jakieś drzewo w trakcie "pościgu" :naughty:

Opublikowano

Przecież to oklejone na moto show a nie policyjne.... :facepalm: taka akcja marketingowa

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 23:00 ----------

Karol na czym sprawa stanęła ? zostajesz tu czy emigrujesz do słoikowa ?

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 23:00 ----------

Karol na czym sprawa stanęła ? zostajesz tu czy emigrujesz do słoikowa ?

na chwilę obecną zostaję.. nie ma człowieka na którego czegoś się nie znajdzie... ale w każdej chwili może on coś wyszukać :decayed:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Po świętach chce zmienić olej bo 7 tys skoczyło w okresie zimowym.. potrzebny ktoś z kanałem albo chętny co wejdzie pod auto i odkręci korek a ja zajmę się górą :decayed:

Opublikowano

Przecież masz zakłady co zmieniają olej za 20 zł, przywozisz filtr, olej , i jazda, 10 min i gotowe :decayed:

Opublikowano

Ja też dzisiaj ogarnąłem olej :wink: zalałem Liqui Moly TopTec 4100 5w40 i jest zayebiście :banan:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

:slina::slina:

Opublikowano

Znane, znane :kox: Wszystkie utworki grają w aucie :decayed:

Opublikowano
Znane, znane :kox: Wszystkie utworki grają w aucie :decayed:

Wlaśnie miałem walić pw do Ciebie... Masz dokładkę do polifta przód? Bo zgubiłem gdzieś :doh:

Opublikowano

Nie mam niestety :kwasny: ogólnie to raczej ciężki temat, bo zawsze idzie ze zderzakiem.

Opublikowano

A ja poskładałem do kupy krawata i nawet już parę kilometrów zrobiłem :facepalm:

Opublikowano
Ja też dzisiaj ogarnąłem olej :wink: zalałem Liqui Moly TopTec 4100 5w40 i jest zayebiście :banan:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

:slina::slina:

Właśnie miałem Liqui Moly i wracam do motula...

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

A ja poskładałem do kupy krawata i nawet już parę kilometrów zrobiłem :facepalm:

Bardzo pogięta była ?

Opublikowano

Zderzak, dwie chłodnice, płyn chłodzący dziękuję dobranoc :hi:

Opublikowano

Jak w vagu ustawia się przebieg do następnego wyświetlenia inspekcji olejowej? :eusathink:

Opublikowano
Jak w vagu ustawia się przebieg do następnego wyświetlenia inspekcji olejowej? :eusathink:

w polskim masz opcje do wybory od 10 do 40 tys

Opublikowano
Jak w vagu ustawia się przebieg do następnego wyświetlenia inspekcji olejowej? :eusathink:

w polskim masz opcje do wybory od 10 do 40 tys

mam vaga 3.11

pokierujta jakoś łopatologicznie bo ja ze wsi jestem :whistling::grin:

Opublikowano

dzisiaj dojeżdżając lewym pasem do pierwszego ronda na granicznej za factory, mijałem b5 z naszymi ramkami, więc mijając koleszkę pozdrowiłem go awaryjnymi, patrzyłem w lusterko czy odmrugał, patrzę przed siebie, a tam wypadek na rondzie, droga zablokowana i korek, kolega chyba pomyślał, że dałem mu znać o wypadku i sam skręcił w lewo i zawrócił, ja już nie zdążyłem i stanąłem w korku :facepalm:

btw - wiecie do jakiej prędkości działa ESP w b7? po programie zrobionym w ECU na 206KM mam uślizg na wyższych biegach i ESP nie działa, zastanawiam się też, czy to na pewno uślizg kół, czy może coś nie tak z programem...

smacznego jajka wszystkim ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.