Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wiem gdzie u mnie jest centralka... :polew: jak kupiłem tak było.. mnie to nigdy nie interesowało... bo i komu takie auto potrzebne

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Smacznego jajka Pany.:banan:

Opublikowano

pany udalo sie :D:decayed: wreszcie auto kupiłem :)

seat toledo II :P

posypia sie gromy?:P

Opublikowano

Ten co podsyłałeś ???

Opublikowano
pany udalo sie :D:decayed: wreszcie auto kupiłem :)

seat toledo II :P

posypia sie gromy?:P

Graty :drinks: Pochwal się jakimś linkiem/fotą :naughty:

Śnieg sypie :facepalm:

Smacznego jajka Panowie :friends:

Opublikowano

fotki jeszcze poprzedniego wlasciciela, z blachami DW, obecnie auto stoi na zimowych felgach 15"

https://picasaweb.google.com/115708405912325351336/ToledoDodatkowe

https://picasaweb.google.com/115708405912325351336/14Maja2012

swoich fot jeszcze nie mam, bo mam je dopiero od srody wieczorem, a jak wczoraj pogoda dopisala, to ciagle gdzies latalem i nie moglem nawet go konkretnie umyc...:facepalm:

Opublikowano

no to Kochani wszystkiego najlepszego na święta i dużo prezentów pod choinką :D

Opublikowano

bry :banan:

Opublikowano
  • Autor
dzisiaj dojeżdżając lewym pasem do pierwszego ronda na granicznej za factory, mijałem b5 z naszymi ramkami, więc mijając koleszkę pozdrowiłem go awaryjnymi, patrzyłem w lusterko czy odmrugał, patrzę przed siebie, a tam wypadek na rondzie, droga zablokowana i korek, kolega chyba pomyślał, że dałem mu znać o wypadku i sam skręcił w lewo i zawrócił, ja już nie zdążyłem i stanąłem w korku :facepalm:

w tym rejonie są 3 A4B5 na ramkach:

Moja srebrny sedan z pomarańczową naklejką na klapie

Gniadego zielony/turkusowy avant po lifcie

i jakiegoś typa czarny sedan 1.8TQ ale na spotach go nie widac i parkuje u mnie pod bramą.

swoją droga mrugałeś mi kiedyś na strzegomskiej awaryjnymi to Ci długimi pacnąłem ty poleciałeś na miasto a jak skręciłem zjazdem na orlen :naughty:

Opublikowano

8:00-9:09 :shock3::shock3:

Opublikowano
swoją droga mrugałeś mi kiedyś na strzegomskiej awaryjnymi to Ci długimi pacnąłem ty poleciałeś na miasto a jak skręciłem zjazdem na orlen :naughty:

pamiętam :D

to chyba było srebrne b5 w piątek, już nie pamiętam na jakich blachach, kierował typ w okularach

generalnie sporo audi jeździ po wro, a dopiero drugą ramkę zauważyłem :/

pany udalo sie :D:decayed: wreszcie auto kupiłem :)

seat toledo II :P

posypia sie gromy?:P

co to za silnik masz? autko ładnie wygląda, widać poprzednik rezał go nieźle :)

Opublikowano

tam siedzi najlepszy silnik jaki może być... na pompie :decayed: nawet jak nasika do baku to pojedzie :wink:

Opublikowano
pany udalo sie :D:decayed: wreszcie auto kupiłem :)

seat toledo II :P

posypia sie gromy?:P

Gratulacje oby cieszył jak najdłużej. :kox:

Opublikowano

helloł , latamy dzisiaj bokiem ? :D:banan:

Opublikowano

wieczorem pewnie można będzie jak będę trzeźwy :decayed:

Opublikowano
wieczorem pewnie można będzie jak będę trzeźwy :decayed:

wieczorem to ja nie bede trzeźwy to bede mógł co najwyżej popatrzeć :D ale dobre i to :):decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj obchodzę 16 urodziny więc nie wiem jak moja głowa zachowa się po picolo :decayed:

Opublikowano
Ja dzisiaj obchodzę 16 urodziny więc nie wiem jak moja głowa zachowa się po picolo :decayed:

no to najlepszego :drunk::drinks:

Opublikowano
  • Autor

jakby ktoś latał to dajcie znać. Ja mobilny nie jestem od wczoraj.

Opublikowano

Zna ktoś we wrocku lub okolicach jakiegoś ogarniętego mechanika, który potrafiłby naprawić Opla Insignie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.