Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Pany szukam bardzo dobrego wręcz idealnego blacharza - lakiernika, chce pozbyć się rdzy z nadkoli. Ma być porządny, nie chce aby po następnej zimie wyszły kolejne burchle.

Opublikowano
:bry:

Pany szukam bardzo dobrego wręcz idealnego blacharza - lakiernika, chce pozbyć się rdzy z nadkoli. Ma być porządny, nie chce aby po następnej zimie wyszły kolejne burchle.

TO już skodzilllaka zjada ruda ??? Szybko... masz chyba gwarancję na nadwozie czy mi się wydaje ??

Opublikowano

to do gulfa bo matka zdecydowała, że się nie rozstaje z autem.....:decayed:

Opublikowano
to do gulfa bo matka zdecydowała, że się nie rozstaje z autem.....:decayed:

kobieta zmienną jest .....

Opublikowano

dziesięć tysięcy razy już zmieniała zdanie....

Opublikowano
ja jak zawsze polecam Bobolę ze środy Śląskiej, świetnie robi robotę

Bobola Józef Auto Service, Środa Śląska - Mapa Polski w Zumi.pl

Jakie ceny za element ? Co u niego malowałeś?

Opublikowano
:hi: hejoł! :) wiecie może gdzie znajdę jakiś szrot u nas czy miejsce gdzie uda mi się kupić 2 węże od turbo Bo na gwałt potrzebuje do mojej B5 :(
Opublikowano

Majstry, wczoraj mnie na shell'u zagadał jakiś gościu z passka b6 i pyta co za motor mam... no to mówię, że afb no to dalej gadka że ośka w tipie i jakie spalanie miasto/trasa. Jak już wszystko się wypytał dopiero się przyznał, że tak podpytuje bo ma taką samą tyle że manual+Q i mu wsysa 17l w mieście :shock3: Kopara mi opadła pod dystrybutor :shock3:

Opublikowano
Majstry, wczoraj mnie na shell'u zagadał jakiś gościu z passka b6 i pyta co za motor mam... no to mówię, że afb no to dalej gadka że ośka w tipie i jakie spalanie miasto/trasa. Jak już wszystko się wypytał dopiero się przyznał, że tak podpytuje bo ma taką samą tyle że manual+Q i mu wsysa 17l w mieście :shock3: Kopara mi opadła pod dystrybutor :shock3:

B5 a manualu na cztery łapy AFB? Oooooj to niech wie, że coś się dzieje...

Opublikowano

pany ma ktoś prostownik pożyczyć ? Przyjechałbym po niego jutro.

Opublikowano
pany ma ktoś prostownik pożyczyć ? Przyjechałbym po niego jutro.

skodzillak padł ? :D:D:D:D :grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi: hejoł! :) wiecie może gdzie znajdę jakiś szrot u nas czy miejsce gdzie uda mi się kupić 2 węże od turbo Bo na gwałt potrzebuje do mojej B5 :(
Siema!

Szrot Audi masz pod Sobótką. Nie mają strony www a tel. gdzieś zapodziałem. Mają głównie manele od Audi właśnie.

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 23:50 ----------

Ps. ile Was wszystkich jedzie na to Auto Master Show pod Opole?

Opublikowano

B5 a manualu na cztery łapy AFB? Oooooj to niech wie, że coś się dzieje...

Dokładnie... To samo mu powiedziałem to wywalił gały i się oddalił w bliżej nie znanym kierunku :whistling::decayed:

Opublikowano
pany ma ktoś prostownik pożyczyć ? Przyjechałbym po niego jutro.

skodzillak padł ? :D:D:D:D :grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::polew:

k**wa nie padł odpierd**lcie się od skodillaka:bicz:, stoi spokojnie w garażu :rant:. Reanimuje padło matki i z tym mam problemy :facepalm:. Prostownik btw mam także już można zamknąć ten temat.

Opublikowano

Pany gdzie we Wrocku kupię żarówki do panu radia... właśnie rozebrałem i ma 3 i są do wymiany :kwasny:

ŻARÓWKA 12 V/40mA przeźr Wymiar żarówki fi 3 mm x 9 mm

albo

ŻARÓWKA 12 V/50mA przeźr Wymiar żarówki fi 4 mm x 10 mm

Opublikowano

spoko:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.