Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano. Dzisiaj pod MM bo widzę, że pogoda dopisuje. :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto dzisiaj jest ? Ja jeszcze nie nadaję się, żeby za fajerkę zasiąść :facepalm:

Opublikowano
Kto dzisiaj jest ? Ja jeszcze nie nadaję się, żeby za fajerkę zasiąść :facepalm:

Mogę podjechać po Ciebie. Daj tylko znać.

Opublikowano

Jeśli zdążę zjechać z crossowiska to też podlecę :wink:

Opublikowano
  • Autor
ma ktoś przednie błotniki do a4 na stanie ?

Podwinęły się? :kox:

nie kompletuje powoli manele do gnojaka :decayed:

1365582600_by_micrus.jpg?1365582600

Opublikowano
:hi: bry jestem dziś jak obiecałem tydzień temu :wink:
Opublikowano

Chce ktoś takiego stickera? :grin: bo będę sobie zamawiał, to mogę więcej wziąć, w połowie maja lecę do PL, to bym powysyłał :wink:

$T2eC16d,%21%29EE9s2uiPHsBQdHWJuyIg%7E%7E60_12.JPG

Opublikowano

Właśnie zapomniałem napisać :decayed: Jakby ktoś był chętny na stickery to będę w ciągu kilku dni zamawiał z odjazdowenaklejki.pl

Jak ktoś coś chce to PW.

Opublikowano

ja wczoraj na weselichu byłem i obaliłem ok 1,5l zajebistego whiskacza i jeszcze jestem pijany wiec za kółkiem sprawiałbym zagrożenie :decayed:

Opublikowano
ja wczoraj na weselichu byłem i obaliłem ok 1,5l zajebistego whiskacza i jeszcze jestem pijany wiec za kółkiem sprawiałbym zagrożenie :decayed:
i także po Ciebie moge podejchać.:grin:
Opublikowano
ma ktoś przednie błotniki do a4 na stanie ?

Coś tam mam kolor LY7M ale do malowania - porysowane ale bez rdzawki ^^

Opublikowano

a cwiara ogarnia takie rzeczy na spotach czy nie robi w niedziele? bo nieiwme czy dzwonić:D

Opublikowano
a cwiara ogarnia takie rzeczy na spotach czy nie robi w niedziele? bo nieiwme czy dzwonić:D

Dzwoń, jak jest trzeźwy to odbierze :decayed:

Opublikowano
Kto dzisiaj jest ? Ja jeszcze nie nadaję się, żeby za fajerkę zasiąść :facepalm:

Mogę podjechać po Ciebie. Daj tylko znać.

Podjadę sam. Dzięki za propozycję... już doszedłem do siebie :decayed:

Opublikowano

Spoko :)

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

chopin to co z tym martini wylac to do zlewu czy bedziesz po to ? :grin:

Opublikowano
  • Autor
Podjadę sam. Dzięki za propozycję... już doszedłem do siebie :decayed:

a ja dalej dochodzę tyle że jestem już po 2 piwie... podlecisz po mnie ?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Coś tam mam kolor LY7M ale do malowania - porysowane ale bez rdzawki ^^

wszystko w lakier bo tamto to czarne jest. Wrzuć mi cene na pw :wink:

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Arek zdaj relacje jak dojechałeś :whistling:

Opublikowano

no no daj jakieś info.. jak noga ?

Opublikowano

Najważniejsze że nic sie nie stało

Opublikowano
  • Autor

Hornet przemyślałem sprawę za 100 pln oddam Ci ten turbo timer bo i tak lezy

Opublikowano

Edit: A jaka pogoda w bangladeszu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.