Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie nie będzie w ten weekend, bo jadę do Łodygowic koło Żywca.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Frajdej, Toledo parkujesz gdzieś w okolicach Daniłowskiego/Kasprowicza?

Opublikowano
Frajdej, Toledo parkujesz gdzieś w okolicach Daniłowskiego/Kasprowicza?

Auto mam zaparkowane na parkingu szkolnym, na Czajkowskiego, parking jest juz na terenie jednostki i by wjechac, trzeba odbic sie na bramce:)

A co tam?:)

Opublikowano

Auto mam zaparkowane na parkingu szkolnym, na Czajkowskiego, parking jest juz na terenie jednostki i by wjechac, trzeba odbic sie na bramce:)

A co tam?:)

A nic...myślałem, że sobie oblukam tego dziada :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Trx pilnuje połamanej starszej kuzynki :naughty:

IMG_20130423_134716.jpg

IMG_20130423_135013.jpg

:grin:

Dzisiaj już wsiadłem na quattro :banan:

Opublikowano

A ja codziennie widzę A4 B7 czarne DZA01YJ z klubowymi ramkami koło CA :decayed:

Opublikowano
A ja codziennie widzę A4 B7 czarne DZA01YJ z klubowymi ramkami koło CA :decayed:

To już go za ucho i na spot :whistling::decayed:

Opublikowano

karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

karny.jpg

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

to chyba ten, który mieszka koło mnie. Widzę go prawie codziennie zaparkowanego na podwórku na sąsiedniej ulicy :whistling:

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

Nie no...zaparkowany profesjonalnie :grin:

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

Nie no...zaparkowany profesjonalnie :grin:

Przecież to nie trawnik a już klepisko.. a na klepisku można parkować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobry :hi:

Opublikowano

Ale dzisiaj zgryz dostałem..... za 2k mogę mieć cały słupek 1,9 z osprzętem i sprzęgłem od VR6 zestrojonym na +200 :naughty:

Dzisiaj chyba nie będę spał.....

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

przecież to ja jestem głupole :grin: czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić:wink:

qrczak - nie, to nie ten :)

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

przecież to ja jestem głupole :grin: czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić:wink:

qrczak - nie, to nie ten :)

Na spocie dostaniesz kutasa na szybę :polew:

Opublikowano

:nabijasie:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

Dla tych co mają fejsa:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=459442287469053&set=a.457907930955822.1073741830.456688504411098&type=1&theater

:decayed:

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

przecież to ja jestem głupole :grin: czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić:wink:

qrczak - nie, to nie ten :)

Na spocie dostaniesz kutasa na szybę :polew:

ojjj tam pod lidlem wiele kutasów i karnych łosiów już przykleiłem :D mam ich całą stertę w schowku :P wcale aż tak brzydko nie zaparkowałem:wink: czepiacie się :banan:

Opublikowano

gdzie tam pracujesz ? w lidlu ?

Opublikowano

banan87 tylko na spotach nie parkuj w poprzek na środku :decayed:

...jak co poniektórzy :whistling: aaa...no i na tym yebanym zakręcie nie parkuj bo będziesz progi malował i fele prostował :polew:

Opublikowano
karnego kutasa mu trzeba za takie parkowanie dać:

http://www.emay.ws/forum/karny.jpg

przecież to ja jestem głupole :grin: czasami niestety tak trzeba tam parkować, nie ma innej opcji :/ ale od jutra zaczynam z buta chodzić:wink:

qrczak - nie, to nie ten :)

Na spocie dostaniesz kutasa na szybę :polew:

Teraz tym bardziej nie przyjedzie na spota :decayed:

Opublikowano
gdzie tam pracujesz ? w lidlu ?

w ULTIMO:wink:

na tym yebanym zakręcie nie parkuj bo będziesz progi malował i fele prostował :polew:

jakim zakręcie?:shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.