Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry. Pany chce ktoś kupić mój telegon xperia S ? Jakieś 3 tygodnie mam ten telefon. Zrobię promocję. A zmieniam na xperia Z. :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:bry pierwsza nocka z głowy :facepalm:

Opublikowano
wszystko po jakimś czasie zacznie sie sypać także na to bym nie patrzył :wink:

Koszta serwisowania BMM są jak 1,9. Ceny części mniejsze niż 2.0 16V Skoro nie patrzysz na koszta to po co diesla kupiłeś ? :facepalm:

Opublikowano
Opublikowano

I powrót do źródła 1,9tdi 115 KM avant 2000 rok :facepalm:

Opublikowano
I powrót do źródła 1,9tdi 115 KM avant 2000 rok :facepalm:

Po co sprzedawałeś B6 ? Miała trochę większy bagażnik.... jak bym tam brał passka jeżeli zależy na ładowności. To, że wygląda jak rolnik to mało ważne... silnik i kufer najważniejsze.

Opublikowano

Bo się sypało :decayed: A kasa poszła na dom, wózek wejdzie, napewno lepiej niż do a3 pakować żony :grin: Byłem za paskiem ale się zraziłem jego wyglądem i stanem :polew:

Opublikowano

Siemka Panowie

Dajcie jakiś namiar na mechanika we Wrocku - szwagrowi uszczelka poszła pod głowicą w Roverze 214i, a że niedawno mieszka we Wro to nieogarniety jeszcze jest...

Opublikowano
Bo się sypało :decayed:

Trzeba było zrobić a nie pchać jako doinwestowane :polew:

Opublikowano

Za duże koszta, ale jeszcze zarobiłem tysiaka na niej :grin:poszła na jerzmanowską :wink:

Opublikowano
Za duże koszta, ale jeszcze zarobiłem tysiaka na niej :grin:poszła na jerzmanowską :wink:

:facepalm:

Opublikowano

+1....

Opublikowano
  • Autor
wszystko po jakimś czasie zacznie sie sypać także na to bym nie patrzył :wink:

Koszta serwisowania BMM są jak 1,9. Ceny części mniejsze niż 2.0 16V Skoro nie patrzysz na koszta to po co diesla kupiłeś ? :facepalm:

na koszty serwisowania a nie na koszty paliwa. Jakbyś zostawiał ponad tysiaka miesiecznie na stacji to tez by ci dało do myślenia

Opublikowano

Dlatego ja dawno pomyślałem co mi się bardziej kalkuluje :decayed:

Chociaż bywały takie miesiące gdzie dwa razy musiałem tankować :grin:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

kkrawat PW poszło

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Audi A3 Sportback 2,0 TDI S3 ABT Umbau vom Audi Werk aus *Hingucker* | eBay

zna ktoś niemiecki? opłaca się targać z zachodu auto?

Opublikowano

Jasne ale za tą cenę takiej A3 nigdy nie kupisz... 17 - 20k euro to tak w takim stanie ale nie 3 no chyba, że nie ma silnika w niej :decayed:

To oczywiście licytacja :decayed:

Opublikowano

Qurczak szukasz czegoś konkretnego? Mam ziomka który ściąga auta z niemcowni, mogę luknąć co tam ma na podwórku aktualnie :wink: autka od niego polecam w ciemno :wink: nawet z Mołdawii ma klientów :grin:

Opublikowano

Arek a ten twój kolega jakieś konkretne wozi? Szukam czegoś małego dla żony najlepiej z grupy vag nie musi mieć bajerów oprócz jednego. Wyłączania poduszki pasażera to by miało mieć i najlepiej diesla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.