Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wrzucę bo chłopaki pewnie nie czają :whistling: od 0:30 :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A powiedzmy coś na zamówienie lub czy można z nim jechać?

Zamówienie jak najbardziej :wink: Z tego co wiem to auta takie do 25tyś bez zaliczki nawet, jak Ci się nie spodoba to nie ma problemu, klientów mu nie brakuje :decayed: Ale jeśli wolisz to i wyjazd można zorganizować :wink: To jest młody, ogarnięty chłopak :wink:

Stoi u niego teraz Insignia 2010r za 33tyś :whistling: Navi, skóra itd... Diesel chyba :eusathink:

Jeśli byś potrzebował kontakt to wal na pw :wink:

insignia 2010 na wypasie za 33 tys ? to co to jakiś składak szpachla ?

nie musi być składak .. sama zardzewieje po dwóch latach :grin:

Opublikowano
  • Autor
insignia 2010 na wypasie za 33 tys ? to co to jakiś składak szpachla ?

a tam zaraz scenariusze... Może po prostu tylko to udało się wyklepać z volvo 7000 po dachowaniu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Kozaczek :naughty::facepalm:

Kozak ze wsi - YouTube

Opublikowano

Ty masz pompę 10 czy 11 ? Bo jak 10 to gdzieś mam moją starą pompę mogę Ci podrzucić n109 na podmianę ( jak znajdę pompę)

Opublikowano
wrzucę bo chłopaki pewnie nie czają :whistling: od 0:30 :naughty:

:polew:

Opublikowano

dzwoniłem, dzwoniłem, ale nie odebrał. późno było, spróbuję jutro...

Opublikowano
insignia 2010 na wypasie za 33 tys ? to co to jakiś składak szpachla ?

a tam zaraz scenariusze... Może po prostu tylko to udało się wyklepać z volvo 7000 po dachowaniu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Kozaczek :naughty::facepalm:

Kozak ze wsi - YouTube

warszaffffka :facepalm:

Opublikowano

Twardziel :decayed: ponad pół litra wódki sam to wyczyn :naughty:

Opublikowano
dzwoniłem, dzwoniłem, ale nie odebrał. późno było, spróbuję jutro...

Zapomniałem Cię uprzedzić, że tak wieczorami nie odbiera bo ma malutką córkę :wink:

A co do Insigni... widziałeś jakie ceny w de maja? Tam się roi od tego a z cen spadają na potenge...

Opublikowano

B7 na blachach DJA widziany na klubowych ramkach pod ue :naughty:

Opublikowano

Qrak jest B7 na sprzedaż od gościa z banku... czekam na info co to i za ile.

Opublikowano
B7 na blachach DJA widziany na klubowych ramkach pod ue :naughty:

DJA to chyba jaworski powiat ;)

Opublikowano
B7 na blachach DJA widziany na klubowych ramkach pod ue :naughty:

Dużo jetet A4 -rek na ramkach a na spotach mało :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Ty masz pompę 10

na to wychodzi. Odkop to podmienimy

warszaffffka :facepalm:

to kozak spod Warszawskiej wsi :decayed:

Opublikowano

Nie potrzebuje ktoś prostej kiery 22mm cross, atv?

Opublikowano
wrzucę bo chłopaki pewnie nie czają :whistling: od 0:30 :naughty:

:polew::polew: Ale to Ryje Beret :D

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieję że nie polutowałeś tej połamanej :grin:

Opublikowano

:hi:bry na L4 :decayed:

Opublikowano

Szczuraz Twoja żonka na Legnickiej pracuje, nawet cześć nie powiedziała. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.