Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobrze zainwestował ciekawe tylkko czy jak przyjdzie do zapłacenia za niego bedą tacy chętni jak do licytowania :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

A Ja walczę z moto bo ujebałem elektrykę wczoraj :doh: Rezając nową lampkę przytknąłem przypadkiem łokciem rozpiętą kostkę do ramy z którą spotkał sie plusowy pin :facepalm: Kable się jażyły pięknie :doh: Teraz zero reakcji, kontorolni umarły, rozrusznik nie kręci. Namierzyłem przepalony główny bezpiecznik, wymieniłem ale nic to nie zmieniło :doh: Mam tylko nadzieję, że nie ujebałem modułu albo regulatora :facepalm:

pomierz diody w regulatorze

Opublikowano

pomierz diody w regulatorze

Znalazłem już przyczynę :wink: Wraz z bezpiecznikiem zjarałem przekaźnik rozrusznika i jego kostkę 4pinową... Kostka już ogarnięta to światła i kontrolki już żyją :banan: Wymienie przekaźnik to i rozrusznik zagada :wink:

Opublikowano
  • Autor

leci ktoś koło mnie na spot ? Chętnie bym się zabrał a za kierownicę już nie wsiądę :whistling:

Opublikowano
leci ktoś koło mnie na spot ? Chętnie bym się zabrał a za kierownicę już nie wsiądę :whistling:

zabrać szczura :) ja bede gdzies za godzine

Opublikowano
  • Autor

chyba niema kto :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

ja tymczasem dodaje nowy rekord

Maluch_2.jpg

Mają chłopaki zabawę w podbijanie tylko czemu to ma służyć ? :facepalm:

Ponawiam pytanie czy ktoś leci na spot przez moją okolicę ?

Opublikowano

ztrollowali my aukcje i tyle, mnie dzisiaj nie będzię bo przypomniałem sobie, że syn Horneta ma ospe.:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

nie musisz się z nim całowac na wejściu i wszystko bedzie ok :wink:

maluch_3.jpg

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

pan zrobił ciach i po zawodach :polew:

maluch_4.jpg

Opublikowano

To było do przewidzenia.

Opublikowano
  • Autor

jakby mu prowizję dosadzili to zanim by zwindykował kupującego to sam by już miał komornika na karku

Opublikowano
jakby mu prowizję dosadzili to zanim by zwindykował kupującego to sam by już miał komornika na karku

+1.

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Jeśli ktoś rzeczywiście był zainteresowany to zadzwonił i na pewno poza allegro sprawę rozwiąże.

Opublikowano
  • Autor

Myślę nawet że już jest w drodze z lawetą po niego :wink:

Opublikowano

Czemu nie :)

Opublikowano

Prowizja za sprzedaż samochodów i motorów jest stała. Auta chyba 30zł a motor 15zł o ile dobrze pamiętam. W tym przypadku nie ma od kwoty.

Opublikowano
  • Autor

zgodnie z nowymi zasadmi ?

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Hornet sie obudził że na spot nie dotarłem a zabrać nie było komu :grin:

Opublikowano

ja wczesniej nie wiedzialem bo nie sieddzialem na forum przed wyjsciem. Czekamy z goldikiem a krystian juz pojechal

Opublikowano
  • Autor

oficjalnie byłeś po mnie :drinks::pleasantry:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Arek nie leżakują u Ciebie jakieś wolne 225/45/17 ?

Opublikowano

Arek nie leżakują u Ciebie jakieś wolne 225/45/17 ?

Jeśli stan jest Ci obojętny to coś powinienem znaleźć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

stan raczej do jazdy a nie obojętny :naughty:

Opublikowano

Panowie potrzebuję kontakt do dobrego lakiernika we wrocławiu. Nie ukrywam, że chciałbym aby robota była zrobiona na wysokim poziomie. Znacie kogoś takiego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.