Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To chyba jestem zobowiązany do pojawienia sie na spocie w niedziele:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ----------

jak cos to moge zgarnąć kogoś z pd Wro :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry jak wolne do końca tygodnia to pogoda będzie zajefajna a dziś taki pijatyka się szykuje:banan:
Opublikowano

Dzisiaj pogoda lipa :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

jak tam możemy się złapać ?

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

Opublikowano
Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

co się stało ?

Opublikowano
  • Autor

wczoraj jakieś kurwisyństwo na strzegomskiej wkręciło mi się i rozorało osłonę zanim dotoczyłem się do rodziców było już po nim :thumbdown: Jak do ciebie wczoraj dzwoniłem to już miałem wyjęty i potrzebowałem znać cenę.

Opublikowano

Jak od AJM pasuje to mam, ale musisz sprawdzić, bo ja nie mam czasu :decayed: Będę we Wro w niedzielę/poniedziałek.

Opublikowano
  • Autor

jakbyś był dzisiaj to ok ale ja jutro w trasę miałem lecieć. Najwyżej z rana zaatakuję jakąś hurtownię na szybko poskładam i w droge. A jak nie to pojadę karnym tata indigo sw :polew:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Kaju wrzuć mi na pw jakiś kontakt do ciebie. Muszę wyprostować pewne papiery dopóki jesteś na wyspach. Jaka jest kara za brak taxu i motu ?

Opublikowano

szczur zmienił zdjęcie ! nie wierzę :grin::hi:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

jakbyś był dzisiaj to ok ale ja jutro w trasę miałem lecieć. Najwyżej z rana zaatakuję jakąś hurtownię na szybko poskładam i w droge. A jak nie to pojadę karnym tata indigo sw :polew:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Kaju wrzuć mi na pw jakiś kontakt do ciebie. Muszę wyprostować pewne papiery dopóki jesteś na wyspach. Jaka jest kara za brak taxu i motu ?

Maciek ale jutro wydaje mnie sie że hurtownie wolne mają bo sobie wzieli wszyscy wolne żeby mieć długi weekend :D

Opublikowano
  • Autor
szczur zmienił zdjęcie ! nie wierzę :grin::hi:

Arek mi zrobił :naughty:

wydaje mnie sie że hurtownie wolne mają bo sobie wzieli wszyscy wolne żeby mieć długi weekend

każdy by chciał mieć długi weekend a robić niema komu :thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

Ile Jacek Evo bierze za korektę ew. postawienie od nowa ?

Opublikowano

Dobry! Moze i ja bym sie w koncu pojawil na spocie, jak nic nie wyskoczy w robocie. Jakos tak pare lat na forum peklo, a zamiast pisac czytam tylko :D

BTW: 300pln za malowanie tylnego zderzaka placilem ostatnio w B5, wiec moge sie podzielic namiarem, widzialem, ze ktos pytal o malowanie.

Pogoda dzisiaj luks, jak dluzej popada to...:

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy to 2.5 jest juz poprawione ? I jak ogarnąć temat rejestracji angola który wykechał z uk bez papierów exportowych ale właścicielem jest polak

2013_05_29_190.jpg

Opublikowano

Maćku hurtownie pracują :wink: Mam obok siebie hurtownie Harta (mają różnych producentów) i jutro pracują normalnie :wink: Mam nawet na jutro do odbioru szczotkotrzymacz do a80 :decayed:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Ma ktoś możliwość sprawdzenia czy to 2.5 jest juz poprawione ? I jak ogarnąć temat rejestracji angola który wykechał z uk bez papierów exportowych ale właścicielem jest polak

http://s23.postimg.org/7kw9s0s6v/2013_05_29_190.jpg

Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

Opublikowano
Emil co Ty bierzesz ??? Jutro jest czwartek :grin:

Taki zapierdol mam że tracę poczucie czasu.:-)

Opublikowano
  • Autor
Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

ja tam sie nie znam. To kaju na tym silniku robił 180 koni na seryjnych gratach ? ma skrzynie 6 myślałem że to jakiś nowszy jak 2000 rok

Opublikowano
Poprawione w sensie wałki? Przeca to AKN :decayed:

ja tam sie nie znam. To kaju na tym silniku robił 180 koni na seryjnych gratach ? ma skrzynie 6 myślałem że to jakiś nowszy jak 2000 rok

To dokładnie ten sam co u Kaja był :wink: Na tej focie co wrzuciłeś w pozycji P5 masz kod silnika :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz juz widze :wink:

Opublikowano

Co kolejne klocki do lepienie kupujesz ? czy 2,5 chcesz kupić co byłoby głupotą absolutną.

Opublikowano
Potrzebuję przegub zewnętrzny na przód ma ktoś ? Pilna sprawa. :facepalm:

Ja mam, jak coś cała ośkę:wink:

Arek byłaby możliwość abyś podleciał ze mną obczaić motoresito?:decayed:

Opublikowano
:hi: Panowie znacie jakiś szrot we wro albo okolice?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.