Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a

Emay miałeś mi załatwić namiary na kolesia co ogarnia zawieche :D:P:decayed::grin:

Opublikowano

szczuraz duzo sie Was wczoraj pojawilo? Bo przyznam, ze ja mam dziury z tego weekendu...

Opublikowano
Panowie - mam pytanie.

Jest we Wrocławiu jakiś ogarnięty człowiek/zakład, który zajmuje się detailingiem, kosmetyką, itp? Potrzebuję doprowadzić lakier do stanu używalności, bo mnie szlag trafia, jak na auto patrzę - przy okazji jest kilka zapraweczek i odprysków do zrobienia.

Legnica coś ucichła, chociaż swojego czasu można było liczyć na dwa zakłady - teraz jest tak, że każdy lakiernik machnie "polerkie" pastą TEMPO i to nazywają odnowieniem lakieru:facepalm:

Wyczytałem w necie o czymś takim - zna ktoś może?

FleshCar | Naprawy lakiernicze. Ochrona karoserii. Myjnia ręczna Wrocław

Ja sam bawię się z moim lakierem:wink: Nic tak nie poprawia humoru jak wysmalcowana fura:kox: Sezon sezonem, brakuje mi trochę $ do pełnej ceny. Do tego doszło mi parę innych wydatków, remont itp. Nie chcę kupić motoru i płakać, że nie mam na kombinezon i buty:wink:

Opublikowano

KOval81, popatrz na forum o kosmetyce aut, tam moze znajdziesz kogos kto prywatnie (z uzytkownikow) zajmie sie Twoja fura - wiadomo za $$$.

Lub tez poleca sprawdzonych ludzi.

Opublikowano

pany co lepiej zrobić : kupić oprawki do postojówek W5W i je przelutować z moich H6W w bixie ?

czy zamówić ledowe H6W pod kolor ksenonu ? tylko pytanie czy taki wynalazek z allegro zadziała i nie wywali błędu ?

Opublikowano
pany co lepiej zrobić : kupić oprawki do postojówek W5W i je przelutować z moich H6W w bixie ?

czy zamówić ledowe H6W pod kolor ksenonu ? tylko pytanie czy taki wynalazek z allegro zadziała i nie wywali błędu ?

jest jeden gość na allegro od którego ludzie biorą te ledowe. Nawet wątek gdzieś był... nie paliły się szybko a efekt był :kox:

Opublikowano
Panowie - mam pytanie.

Jest we Wrocławiu jakiś ogarnięty człowiek/zakład, który zajmuje się detailingiem, kosmetyką, itp? Potrzebuję doprowadzić lakier do stanu używalności, bo mnie szlag trafia, jak na auto patrzę - przy okazji jest kilka zapraweczek i odprysków do zrobienia.

Legnica coś ucichła, chociaż swojego czasu można było liczyć na dwa zakłady - teraz jest tak, że każdy lakiernik machnie "polerkie" pastą TEMPO i to nazywają odnowieniem lakieru:facepalm:

Wyczytałem w necie o czymś takim - zna ktoś może?

FleshCar | Naprawy lakiernicze. Ochrona karoserii. Myjnia ręczna Wrocław

a Ty chcesz prawdziwą korektę?

jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam.

Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie :kwasny: Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było :naughty:

Opublikowano
Panowie - mam pytanie.

Jest we Wrocławiu jakiś ogarnięty człowiek/zakład, który zajmuje się detailingiem, kosmetyką, itp? Potrzebuję doprowadzić lakier do stanu używalności, bo mnie szlag trafia, jak na auto patrzę - przy okazji jest kilka zapraweczek i odprysków do zrobienia.

Legnica coś ucichła, chociaż swojego czasu można było liczyć na dwa zakłady - teraz jest tak, że każdy lakiernik machnie "polerkie" pastą TEMPO i to nazywają odnowieniem lakieru:facepalm:

Wyczytałem w necie o czymś takim - zna ktoś może?

FleshCar | Naprawy lakiernicze. Ochrona karoserii. Myjnia ręczna Wrocław

a Ty chcesz prawdziwą korektę?

jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam.

Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie :kwasny: Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było :naughty:

Masz aż tak zajechany lakier po 4 latach użytkowania auta?

Opublikowano
pany co lepiej zrobić : kupić oprawki do postojówek W5W i je przelutować z moich H6W w bixie ?

czy zamówić ledowe H6W pod kolor ksenonu ? tylko pytanie czy taki wynalazek z allegro zadziała i nie wywali błędu ?

jest jeden gość na allegro od którego ludzie biorą te ledowe. Nawet wątek gdzieś był... nie paliły się szybko a efekt był :kox:

nie moge tego znaleźć :( jak Ci sie nawinie to podrzuć

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

pany co lepiej zrobić : kupić oprawki do postojówek W5W i je przelutować z moich H6W w bixie ?

czy zamówić ledowe H6W pod kolor ksenonu ? tylko pytanie czy taki wynalazek z allegro zadziała i nie wywali błędu ?

jest jeden gość na allegro od którego ludzie biorą te ledowe. Nawet wątek gdzieś był... nie paliły się szybko a efekt był :kox:

nie moge tego znaleźć :( jak Ci sie nawinie to podrzuć

warte to coś ?

LED 9 SMD 5050 3Chip H6W Bax9s CANBUS W210 Audi (3329089736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a

cwiara przecież to ogarnia, swój miejscowy chłop, a Wy szukacie po świecie :facepalm:

Opublikowano
Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a

cwiara przecież to ogarnia, swój miejscowy chłop, a Wy szukacie po świecie :facepalm:

tylko że Emil chce sobie wgrać nową aktualizacje na twardziela do swojego nowego skodzillaka superb II i to nie jest już to samo co rnse do audi :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a

cwiara przecież to ogarnia, swój miejscowy chłop, a Wy szukacie po świecie :facepalm:

Zadzwonie zapytam dzięki kaju :decayed:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Panowie - mam pytanie.

Jest we Wrocławiu jakiś ogarnięty człowiek/zakład, który zajmuje się detailingiem, kosmetyką, itp? Potrzebuję doprowadzić lakier do stanu używalności, bo mnie szlag trafia, jak na auto patrzę - przy okazji jest kilka zapraweczek i odprysków do zrobienia.

Legnica coś ucichła, chociaż swojego czasu można było liczyć na dwa zakłady - teraz jest tak, że każdy lakiernik machnie "polerkie" pastą TEMPO i to nazywają odnowieniem lakieru:facepalm:

Wyczytałem w necie o czymś takim - zna ktoś może?

FleshCar | Naprawy lakiernicze. Ochrona karoserii. Myjnia ręczna Wrocław

a Ty chcesz prawdziwą korektę?

jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam.

Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie :kwasny: Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było :naughty:

Masz aż tak zajechany lakier po 4 latach użytkowania auta?

Od kilku lat lakiery są na bazie wody, stąd ich wzmożona podatność na rysy, lakier jest po prostu miękki.

Opublikowano
bry!

siema cycu ! gdzieś Ty się podziewał ?

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Emil tą navi na hdd czy dvd ?

Opublikowano

to tu, to tam :) ale spokojnie :D obserwuje forum caly czas:):decayed

Opublikowano

Czyj to avant o nr dw 920hf?

Opublikowano
bry!

siema cycu ! gdzieś Ty się podziewał ?

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Emil tą navi na hdd czy dvd ?

na hdd sie to wgrywa.

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

cwiara nie odbiera chyba nie chce zarobić:wink:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

oddzwonił :decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.