Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

są jakieś fajne piguły ? może stażystki jakieś są ? :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:bry w końcu jezdzimy pewnie stażystki są nie jednokrotnie przełożone :decayed: kuruj się tam powodzonka

Opublikowano

Jedna taka fajniutka , ale tylko po angielsku rozumie ... A czlowiek uczyl sie w szkole niemieckiego :facepalm:

Opublikowano

Językiem ciała dogadasz się na całym świecie :whistling:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Ma ktoś kogoś w telefonach komórkowych...szukam pewnego modelu ale ciężko złapać

Opublikowano

Witam! w następną niedziele się pojawię.:hi:

Opublikowano

I wszystko jasne . Jutro miedzy 10-11 na stól , panowie nic nie chce mowi ale tutaj na dole w sklepie mozna kupic czysta wode :naughty: takze tego :whistling:

Opublikowano

qwa kartę pojazdu zgubiłem :facepalm:

Opublikowano
qwa kartę pojazdu zgubiłem :facepalm:

Ja zgubiłem karte pamieci do telefonu ale książkę:shock3:

Opublikowano
qwa kartę pojazdu zgubiłem :facepalm:

składasz oświadczenie, płacisz 70 zł i wyrabiają nową , tylko musisz czmychnąć na g.zapolskiej. Kumpel w tamtym tygodniu właśnie wyrabiał nową

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Panowie orientujecie się może jaka żarówka tam idzie na zdjęciu oznaczona ????

mo5m.jpg

Opublikowano
  • Autor

wywietrzałem i idę się alkoholizować dalej. Lubię urlopy:decayed:

wie ktoś jak zlot batalionu ? Kaju coś sie nie odzywa

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

BTW spalanie na morze wyszło mi 4.9 na fisie jestem lekko w szoku :jerk:

Opublikowano
Panowie orientujecie się może jaka żarówka tam idzie na zdjęciu oznaczona ????

http://img163.imageshack.us/img163/3047/mo5m.jpg

Ja stawiam na h7/ds2

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

Jezeli ksenon to DS2 , jezeli nie ma ksenonu to H7

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

Jezeli ksenon to DS2 , jezeli nie ma ksenonu to H7

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

wywietrzałem i idę się alkoholizować dalej. Lubię urlopy:decayed:

wie ktoś jak zlot batalionu ? Kaju coś sie nie odzywa

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

BTW spalanie na morze wyszło mi 4.9 na fisie jestem lekko w szoku :jerk:

Kaju sie nie odzywa bo zapewne nie ma sily :grin:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

wywietrzałem i idę się alkoholizować dalej. Lubię urlopy:decayed:

wie ktoś jak zlot batalionu ? Kaju coś sie nie odzywa

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

BTW spalanie na morze wyszło mi 4.9 na fisie jestem lekko w szoku :jerk:

Kaju sie nie odzywa bo zapewne nie ma sily :grin:

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Co za telefon masakr :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
Panowie orientujecie się może jaka żarówka tam idzie na zdjęciu oznaczona ????

http://img163.imageshack.us/img163/3047/mo5m.jpg

Masz nawet w opisie, że H7 lub D2S, a ze zdjęcia już widzę, że nie ma xenonu, czyli H7.

wywietrzałem i idę się alkoholizować dalej. Lubię urlopy:decayed:

wie ktoś jak zlot batalionu ? Kaju coś sie nie odzywa

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

BTW spalanie na morze wyszło mi 4.9 na fisie jestem lekko w szoku :jerk:

Popytaj ludzi co byli - dla mnie było mega :jerk: wielokrotnie usłyszałem i przeczytałem, że lepiej niż na BT :wink:

Opublikowano

Powiem krotko, bylo za***iście :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

Dzięki za pomoc do długich i do mijania idą h7 dziwne

Wysłane z mojego GT-I9305

Opublikowano
  • Autor

2013_08_04_219.jpg

Wysłane z plaży za pomocą lecha w puszce

Opublikowano

Jak na Q to bardzo zacny wynik :kox: Mój na trasce potrafił 4,2 spalić przy prędkościach 100-120. A teraz 200KM, trasa/komin 50/50, 30 litrów - 550km. Dziękuję dobranoc :kox:

Opublikowano

Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.