Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pilnie potrzebuję trochę stali :whistling:

Do rzeczy... potrzeba mi ok.1m rury grubościennej, najlepiej fi33, ścianka 4mm oraz ok.2,5- 3m rury fi27mm i ścianka 3mm. Zaznaczam, że nie są to jakieś sztywne wymiary, delikatnie w + czy - nie robi mi różnicy :wink: Nelson, liczę na Ciebie- PW :whistling::decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Karol pisz do Bidzio1 powinien miec gdzies cale lampy do przedlifta

Napaćkane z japca kaja

Mam komplet lamp do przedlifta z tym że jeden kierunek jest nie oryginalny

Opublikowano

Panowie, gdzie zimówek w dobrych cenach szukac we Wro? Raczej nowe, chyba że macie namiar na jednosezonowe używki?

Opublikowano
Karol pisz do Bidzio1 powinien miec gdzies cale lampy do przedlifta

Napaćkane z japca kaja

Mam komplet lamp do przedlifta z tym że jeden kierunek jest nie oryginalny

Powiem ze mam 2 kierunki nie ori i chce kupić boscha bo mnie trafia jak je widzę :whistling:

Ale dzięki za info

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Maćku jak maszyna pójdzie daj cyna :decayed:

Opublikowano
Panowie, gdzie zimówek w dobrych cenach szukac we Wro? Raczej nowe, chyba że macie namiar na jednosezonowe używki?

Gadaj z użyszkodnikiem mrogal - co prawda nie z Wrocka, a z Chełma, ale w DPD robi i ma dobre prajsy i na gumki i na kurierke. Powołaj się na Andrzeja od czarnej szmaty - ogarnie o kogo jest cięty temat :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia z raczna paciuloka....wóda się leje, grill się pali jest :kox:

Opublikowano
Pozdrowienia z raczna paciuloka....wóda się leje, grill się pali jest :kox:

:drunk::drunk::drunk::drunk:zdrówko :grzywa:

---------- Post dopisany 24-08-2013 at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 23:06 ----------

:hi:

Lecę na przegląd dzisiaj :whistling:

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 06:49 ----------

Nie spać! :banan: Zwiedzać...trzeźwieć :dance2::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:bry no i 20 km na rowerku machnąłem :slina:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Obry :hi:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Ale sobie polatałem dzisiaj :banan: ale wkurwień nie uniknąłem... bilans dnia: 1 jełop na czerwonym mi wyleciał na skrzyżowaniu oraz drugi zawodnik, nawet nie wiem jak go nazwać :facepalm: łeb yebany na dwupasmowej drodze jadąc z naprzeciwka chciał zawrócić jakieś 100m przedemną...oczywiście bez kierunku i nie wspomnę o podwójnej ciągłej. Przy 2pakach zapiąłem tylny hebel, kłęba dymu i udało mi się go ominąć jakoś cudem :shock3: gdyby jechał sam, bez dziecka i żony, przysięgam byłby nokaut :thumbdown: zapytałem jedynie jak się czuje ze świadomością, że mógł zabić swoja córkę siedzącą z tyłu bez fotelika :doh:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Gdzie we Wrocku kupię taki uchwyt, widział ktoś może?

UCHWYT na Aparat Kamera na QUAD SKUTER MOTOR ROWER (3387305365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Siema cyce:decayed:

Opublikowano
Siema cyce:decayed:

Siema sutek :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Siema cyce:decayed:

Siema sutek :decayed:

Napaćkane z japca kaja

pomidor

Opublikowano
Siema cyce:decayed:

Siema sutek :decayed:

Napaćkane z japca kaja

pomidor

Szparagi i diamęęęęęęty chciałbym Ci dać :dancing:

Opublikowano

to zdrówko :banan: kurcze jak nigdy drinków nmie piłem tak teraz coś mi sie poprzewracało :banan:

Opublikowano
Siema cyce:decayed:

Siema sutek :decayed:

Napaćkane z japca kaja

pomidor

Szparagi i diamęęęęęęty chciałbym Ci dać :dancing:

kaju gdzie mój wykład na temat 2,5 tdi ? ;)

Opublikowano
Siema cyce:decayed:

Siema sutek :decayed:

Napaćkane z japca kaja

pomidor

Szparagi i diamęęęęęęty chciałbym Ci dać :dancing:

kaju gdzie mój wykład na temat 2,5 tdi ? ;)

Za duzo na bani...... Jutro ostatecznie.

Napaćkane z japca kaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.